آنچه شما گفتید؛ بهترین قاب موبایل کدام است؟

خشایار شاهسون ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

در شما بگویید اول هفته نظر شما را درمورد قاب گوشی ها پرسیدیم؛ از این که ترجیح می‌دهید گوشی خود را بدون قاب نگه دارید تا ظرافت طراحی آن بیشتر جلوه کند یا برای حفظ سلامت موبایل خود، قاب تهیه می‌کنید؟

اگر از آن دسته هستید که سلامت گوشی برایتان مهم‌تر از ظرافت طراحی آن است، پس از خرید موبایل باید حتما به فکر تهیه یک قاب شیک با قیمت مناسب می‌افتید. وقتی به بازار سری بزنید، تازه متوجه می‌شوید که انتخاب یک قاب مناسب برایتان چقدر می‌تواند برایتان سخت و چالش برانگیز باشد! چراکه درنهایت مجبور هستید از میان انواع و اقسام برندها، جنس‌ها، تنوع رنگ و طرح‌های جذاب، تنها یکی را برای استفاده در طول روز تهیه کنید. عده‌ای قاب ژله‌ای با جنس نرم، انعطاف پذیر و رنگ شفاف تهیه کنید و بعضی از افراد هم به سراغ مدل‌های سخت و مقاوم با طراحی‌های مختلف می‌روند. اگر هم بخواهید نظر فروشندگان را بپرسید، هرکدام یک چیز مختلف می‌گویند که تصمیم را برایتان سخت‌تر از همیشه می‌کنند!

برای همین تصمیم گرفتیم شما بگویید این هفته را به این موضوع اختصاص دهیم تا هم نظر شما را درمورد این موضوع هرچند پیش‌پا افتاده اما جالب و چالش‌برانگیز جویا شویم و هم از تجربیات خودتان برایمان بنویسید. امروز من و وحید ناظمی کنار هم نشستیم تا در قالب یک ویدیوکست کامنت‌های سایت و اینستاگرام دیجی‌کالامگ را جمع‌بندی کنیم.

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar sadegh

    به نظر بنده بهترین و زیباترین قاب از نوع سیلیکونی هستش اونم واسه گوشیایه ایفون زیبااا……