«فیس‌بوک» چقدر بزرگ است؟

بیتا مرزبان ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۰ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

از شرکت بزرگ «فیس بوک» (Facebook) چقدر می‌دانید؟ در این ویدیو تاریخچه فیس بوک پیش روی شماست و نکات جالبی را خواهید فهمید.

از زمانی که این شبکه اجتماعی بوسیله مارک زاکربرگ و دوستانش ساخته شد و تنها مختص دانشجویان دانشگاه هاروارد بود تا هم اکنون که سایت فیسبوک به ۴۰ زبان دنیا قابل دسترس است و ۷۰ درصد از کاربران آن در خارج از آمریکا هستند. حالا فیس‌بوک شبکه‌های اجتماعی دیگری را هم به انحصار خود درآورده است.

بنابراین فیس بوک اگر چه در میان شبکه‌های اجتماعی قدیمی‌ترین نیست، اما بی‌شک مطرح‌ترین است. به همین علت، در عمده‌ی کتاب‌ها و مقالات و فیلم‌ها، فیس بوک را به عنوان نماد شبکه های اجتماعی و سبک زندگی دیجیتال در نظر می‌گیرند.

‌‌‌

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar Ssyedi

    سلام و عرض خسته نباشد ممنون بابت ویدیو اگه می شه در مورد شرکت اپل بزارید

  2. Avatar shahabmp

    این ویدئو های چقدر بزرگ است جالب هستند ولی آمارشون تقریبا میشه گفت کاملا غلطه چون برای الان نیستند و به شدت قدیمی هستند. مثلا همین ویدئو حداقل برای دو سال پیشه، توی ویدئو میگه تا سال ۲۰۱۸فیس بوک ۸۰ % کاربراشو از دست میده در صورتی که الان ۲۰۱۸ و اینطور نشده، یا اطلاعات مالی کهه میده برای چند سال پیشه و الان بسیار تغییر کردهو هیچ ارتباطی با واقعیت حال این شرکت ها نداره، کاش لااقل اعلام میکردید ویدئو ها در چه سالی عرضه شدن که ما بدونیم وقتی میگید ارزش روز فیس بوک ۲۰۰ میلیارد دلاره مربوط به الان نیست و مثلا در سال ۲۰۱۶ همچین ارزشی داشته!!!

  3. Avatar عباس

    ویدئوی خیلی خوبی بود. (از مباحث سیاسی فیسبوک صرفنظر شده بود که طبیعی هست.) کاش اسم دوبلور این ویدئو رو ذکر میکردید. بهترین صدا رو برای دوبله ویدئوهای مربوط به تکنولوژی دارن.