هرآنچه که باید هنگام خرید جهیزیه به آن توجه کنید (بخش دوم)

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

این روزها یکی از دغدغه‌های فکری بزرگ برای افرادی که قصد ازدواج دارند یا تصمیم دارند به طور مستقل زندگی خود را شروع کنند، خرید لوازم خانه و خرید جهیزیه است. بدون شک همه دوست دارند تا لوازم خانه‌ی لوکس و باکیفیتی داشته باشند، اما احتمالا پیدا کردن لوازم خانه‌ی برند و اصل کمی مشکل باشد. در این ویدیو قصد داریم تمام نکاتی که برای خرید جهیزیه و لوازم خانه باید در نظر بگیرید را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در این ویدیو لوازم برقی جهیزیه را باهم بررسی خواهیم کرد؛ لوازمی که از اهمیت کمتری در لیست خرید شما برخوردار هستند، اما باز هم وجود آن‌ها لازم است.

اول از همه، کتری یا سماور برقی، اسپرسوساز یا قهوه‌ساز؛ این انتخاب به ذائقه‌ی شما برمی‌گردد که چه نوع نوشیدنی را در طول روز مصرف می‌کنید. به طور کلی، نوشیدنی‌سازها به دلیل استفاده‌ی روزانه‌ای که دارند، درجه‌ی اهمیت بالاتری دارند. از طرفی اگر شما اهل نوشیدنی‌های طبیعی و سالم در خانه باشید، آبمیوه‌گیری و دستگاه آب مرکبات‌گیری برایتان کاربردی‌تر خواهد بود.

دوم، پلوپزها هستند که در درست کردن برنج و خورشت کمک دست شما خواهند بود؛ مخصوصا اگر شاغل هستید و نمی‌توانید زمان زیادی را برای غذا درست کردن صرف کنید. با زمان و دمای خاصی که برای پلوپزها تعیین می‌کنید، غذا را آماده می‌کنند و گزینه‌ی خوبی هم برای گرم نگه داشتن غذا به مدت طولانی هستند.

برای بررسی دقیق‌تر و آشنایی با تمام نکاتی که هنگام خرید جهیزیه باید بدانید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «راهنمای خرید جهیزیه» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه