عضو دیجی‌پلاس شوید تا با شرایط ویژه از دیجی‌کالا استفاده کنید!

ارسال رایگان | ۳۰ روز ضمانت بازگشت کالا | هدیه نقدی و ارسال فوری برای کالاهای برگزیدهعضو دیجی‌پلاس شوید!
تاریخ های شگفت انگیز
بازگشت پول ها به کیف ها
سریع تر می رسه
چهار بار، هر بار رایگان
ارسال رایگان سوپرمارکتی

خدمات و مزایای دیجی‌پلاس

هزینه ارسال پرداخت نمی‌کنید

با دیجی‌پلاس، سفارش‌های کمتر از ۳۰۰ هزارتومان تا ۴ بار در ماه برای شما رایگان ارسال می‌شود

برای سفارش‌های عادی و سنگین با هر مبلغی و سفارش‌های‌ سوپرمارکتی بالای ۸۰ هزارتومان فعال می‌شود!

شگفت‌انگیز‌های شگفت‌انگیزتر می‌گیرید

در قسمت شگفت‌انگیزهای دیجی‌پلاس، در روزهای ۵ام و ۲۰ام هر ماه، دسترسی خرید اختصاصی با تخفیف‌های ویژه به محبوب‌ترین کالاهای دیجی‌کالا را دارید. کاربران عادی امکان خرید این شگفت‌انگیزها را در آن روز و با آن قیمت، ندارند. همچنین، ۳۰ دقیقه زودتر از بقیه به پیشنهادهای شگفت‌انگیز دسترسی پیدا می‌کنید.

بخشی از مبلغ خرید، به حسا‌بتان برمی‌گردد

با دیجی‌پلاس، بر روی بیش از ۵۰،۰۰۰ کالا، امکان دریافت هدیه نقدی دارید. در صورت خرید کالاهای نشان‌دار، این هدیه نقدی بعد از نهایی شدن پروسه خرید (پایان ۳۰ روز مهلت بازگرداندن کالا) به کیف پول دیجی‌کالای شما واریز می‌شود.

در اولویت قرارمی‌گیرید

با دیجی‌پلاس، ظرفیت های تکمیل شده‌ی ارسال را برای شما به طور اختصاصی باز نگه می‌داریم. علاوه بر این در مرکز تماس، خط تماس پشتیبانی ویژه در اختیارتان خواهیم گذاشت.

فرصت کافی برای بازگرداندن دارید

برای بازگرداندن کالایی که خریده‌اید و به هر دلیل می‌خواهید آن را پس دهید، به جای ۷ روز، ۳۰ روز زمان دارید.

برای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، گزینه بازگشت 30 روزه شامل کالاهایی مانند گوشی موبایل، محصولات سوپرمارکتی، لباس زیر، لوازم آرایشی، کارت هدیه نمی‌شود. برای اطلاعات بیشتر به قسمت سوالات متداول مراجعه کنید.

از همیشه سریع‌تر تحویل می‌گیرید

اگر در سبد خرید خود کالایی داشته باشید که شامل گزینه‌ی "ارسال فوری دیجی‌پلاس" شود، با پرداخت هزینه‌ی ارسال، بین ۲-۴ ساعت بعد آن را تحویل می‌گیرید.

اشتراک فیدی‌پلاس

با عضویت در دیجی‌پلاس، اشتراک فیدی‌پلاس می‌گیرید و به هزاران کتاب صوتی و الکترونیکی در فیدیبو دسترسی پیدا می‌کنید.

خرید با دیجی‌پلاس

هدیه نقدی، ارسال فوری، شگفت‌انگیز‌های اختصاصی و اشتراک فیدی‌پلاس!

هدیه نقدی
این کالاها هدیه نقدی دارند. هدیه نقدی بعد از اتمام فرصت بازگشت کالا، به کیف پول دیجی‌پی واریز می‌شود.
شلوار جین مردانه ال سی من مدل 01317062-LIGHTNAVYBLUE
پیراهن آستین بلند مردانه ال سی من مدل 02181061-168پیراهن مردانه ال سی من مدل 02181031-153شلوار جین مردانه ال سی من مدل 01317038-164شلوار مردانه ال سی من مدل 01313990-192روکش صندلی خودرو هایکو مدل دریا مناسب برای رنو ساندروساعت مچی عقربه‌ای مردانه سانتا باربارا پولو راکت کلاب مدل SB.1.10153-5
مشاهده همه ۱۵۰۰۰+ کالا
ارسال فوری
این کالاها ارسال فوری پلاس دارند و ۴-۲ ساعته به دست شما می‌رسند.
لامپ ال ای دی 35 وات اکووات مدل AR35A زاویه تابش 40 درجه
کاور کی اچ مدل 6678 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ S8 پلاساستیکر چوبی جیک جیک مدل آکواریوماسباب بازی پرندگان مدل AK05 مجموعه دوعددیلامپ کم مصرف 15 وات لامپ نور مدل GFRT پایه E27 بسته 10 عددیکاپشن پسرانه کد 1101کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل UND_NMS55
مشاهده همه ۱۲۹۰۰۰+ کالا

مقایسه در یک نگاه

۴ سفارش با هر مبلغیارسال رایگانفقط سفارش بالای ۳۰۰ ‌هزار تومان
۳۰ روزهضمانت بازپس‌گرفتن کالا۷ روزه
خط تماس پشتیبانی ویژه
شگفت‌های اختصاصی برای کاربران دیجی‌پلاس
هدیه نقدی روی خریدهای منتخب
اشتراک فیدی‌پلاس

عضو دیجی‌پلاس شوید!

اشتراک ۱ ماهه
خرید اشتراک ۱ ماهه
۸٪۵۰,۰۰۰
۴۵,۹۰۰ تومان
اشتراک ۳ ماهه
خرید اشتراک ۳ ماهه
۴۵٪۱۵۰,۰۰۰
۸۲,۵۰۰ تومان
اشتراک ۶ ماهه
خرید اشتراک ۶ ماهه
۵۷٪۳۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۵۰۰ تومان

به مبالغ فوق ۹% بابت مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود

پرسش‌های شما

 • دیجی‌پلاس یک سرویس اشتراک ماهیانه است که شما با پرداخت حق عضویت آن، به مجموعه‌ای از خدمات منحصربه‌ فرد دسترسی پیدا می‌کنید: ارسال رایگان برای میلیون‌ها کالا، پرداخت هدیه نقدی پس از مهلت بازگشت کالا، بازگشت کالا با مهلت 30روزه، دسترسی و امکان خرید پیشنهادات شگفت انگیز ۳۰دقیقه زودتر از سایر کاربران، پیشنهادهای شگفت‌انگیر منحصربه‌ فرد و سایر خدمات مخصوص مشتریان دیجی‌پلاس.

 • هدیه نقدی بر روی خرید بیش از پنجاه هزار کالا با نشان دیجی‌پلاس.

  چهار مرتبه سرویس ارسال رایگان برای مرسوله های دیجی‌کالا (ارسال رایگان مرسوله های سوپرمارکتی بیشتر از 80 هزار تومان و مرسوله کالاهای سنگین به غیر از باربری).

  امکان بازگرداندن ۳۰ روزه کالاها.

  اطلاع از محصولات شگفت‌انگیز و دسترسی خرید به آنها، ۳۰دقیقه زودتر از سایر کاربران (در روزهای 5 و 20 هر ماه).

  خط تماس برای پشتیبانی ویژه.

  بازه زمانی ارسال اختصاصی.

  ارسال فوری پلاس بر روی کالا‌ها با نشان ارسال فوری پلاس.

 • از صفحه اصلی دیجی‌کالا، وارد صفحه دیجی‌پلاس شوید. با کلیک روی «خرید اشتراک دیجی‌پلاس»، به قسمت برنامه‌های اشتراک دیجی‌پلاس هدایت می‌شوید. پس از بررسی، برنامه مورد نظرتان را انتخاب و روی کزینه «خرید» کلیک کنید. بعد از مراحل ثبت‌نام و پرداخت موفق، شما عضو دیجی‌پلاس شده‌اید.

 • شما به عنوان عضو دیجی‌پلاس، از امتیاز بازپرداخت بخشی از مبلغ خرید کالا‌ها با نشان دیجی‌پلاس به کیف پول دیجی‌کالای خود برخوردار هستید. در صورتی‌که کیف پول دیجی‌کالا را فعال کرده باشید، این مبلغ، پس از خرید نهایی،‌ در اشتراک دیجی‌پلاس شما ذخیره می‌شود و بعد از پایان مهلت 30روزه بازگشت کالا و در صورتی‌ که کالای خریداری ‌شده مرجوع نشده باشد، این مبلغ به کیف پول دیجی‌کالای شما واریز خواهد شد.

 • اعضای دیجیپلاس می‌توانند به ازای هر ماه اشتراک، چهار ارسال رایگان بر روی مرسوله های عادی که مبلغ آن‌ها کمتر از 300 هزار تومان است، داشته باشند.

  ارسال رایگان برای مرسوله های سوپرمارکتی (نشان سبز) برای مبالغ  بیشتراز 80 هزارتومان و مرسوله های بزرگ و سنگین (به جز باربری)، نیز قابل استفاده می باشد.

  اگر یک سفارش عادی، به انتخاب شما، دو مرسوله‌ای شود و مبلغ هر مرسوله از سقف ارسال رایگان دیجی‌کالا کم‌تر باشد، دو فرصت از چهار فرصت ارسال رایگان ماهیانه‌تان را استفاده خواهید کرد.

 • شما با عضویت در دیجی‌پلاس می‌توانید، از زمان دریافت سفارش تا 30 روز، برای بازگرداندن سفارش‌تان اقدام کنید.

 • هزینه عضویت دیجی‌پلاس را می‌توانید در قسمت "مشاهده اشتراک های دیجی پلاس"  مشاهده کنید. برای عضویت در دیجی‌پلاس، برنامه‌های متفاوتی وجود دارد. هزینه عضویت دیجی‌پلاس قابل استرداد نیست. امکان انصراف از دیجی‌پلاس -پیش از پایان مدت اشتراک- وجود ندارد.

 • درتاریخ پنجم و بیستم هر ماه 10 پیشنهاد شگفت انگیز عادی و 10شگفت‌انگیز سوپرمارکتی اختصاصی به اعضای دیجی‌پلاس ارائه می‌شود. برای مشاهده این پیشنهادات از صفحه اصلی دیجی‌کالا وارد صفحه پیشنهادات شگفت انگیز شوید. در بخش شگفت انگیز اختصاصی دیجی‌پلاس این پشنهادات را می توانید مشاهده کنید.

  در بخش شگفت انگیزهای سوپرمارکتی نیز می توانید به پیشنهادات اختصاصی سوپرمارکتی دیجی‌پلاس دسترسی داشته باشید.

 • شما، با عضویت در دیجی‌پلاس، راس ساعت 23:30 هر شب، یعنی 30 دقیقه زودتر از کاربران عادی به کالاهای شگفت‌انگیز دسترسی خواهید داشت. در جشنواره‌های خاص و مواقعی که پیشنهادات شگفت‌انگیز در طی روز، چند بار اضافه می‌شوند نیز این مزیت برای اعضای دیجی‌پلاس در نظرگرفته شده است.

 • در جشنواره‌ها، پیشنهادهای ویژه متنوعی در انتظار شما و کاربران دیگر دیجی‌پلاس خواهد بود:

  هدیه نقدی: شما با خرید کالاهای نشان‌دار، هدیه نقدی دریافت خواهید کرد. برای دسترسی سریع به این کالاها، می‌توانید از امکان فیلترکردن در وب‌سایت نیز استفاده کنید.

  پیشنهادات شگفت‌انگیز ویژه:درتاریخ پنجم و بیستم هر ماه 10 پیشنهاد شگفت انگیز عادی و 10شگفت‌انگیز سوپرمارکتی  منحصربه‌ فرد نیز به شما ارائه خواهد شد. این پیشنهادها برای تمام کاربران دیجی‌کالا نمایش داده می‌شوند، اما فقط اعضای دیجی‌پلاس امکان خرید آنها را دارند.

 • در شرایط جدید و در حالی که مهلت 7 روزه بازگشت کالا به 30 روز افزایش یافته، کالاهایی وجود دارند که قابلیت مرجوعی ندارند. کالاهایی که بعلت حفظ حقوق مصرف کننده بازگشت داده نمیشوند عبارتند از:

  لباس زیر

  لوازم آرایشی (چنانچه باز شده یا استفاده شده باشد)

  کارت هدیه

  محصولات سوپرمارکتی ( بجز محصولاتی تاریخ انقضای آن به پایان رسیده و یا فاسد شده است)

  همچنین گروهی از کالاها طی مهلت 7 روز ضمانت بازگشت خواهند داشت:

  طلا

  فرش

  کتاب و مجله

  کتاب صوتی، محتوای آموزشی، نرم افزار، موسیقی و ...

  گوشی موبایل

 • دیجی‌پلاس یک سرویس مدت‌دار است و امکان انصراف از آن -پیش از پایان مدت اشتراک- وجود ندارد. پس از تمام شدن مدت‌زمان آن، اشتراک‌تان به طور خودکار لغو می‌شود.

 • درتاریخ پنجم و بیستم هر ماه 10 پیشنهاد شگفت انگیز عادی و 10شگفت‌انگیز سوپرمارکتی اختصاصی به اعضای دیجی‌پلاس پیشنهاد می‌شود که این پیشنهادات برای کاربران عادی نیز قابل مشاهده است، اما قابل خرید نیست.

  تمام خریدهای شما در صورتی انجام خواهد شد که کالا همچنان موجود باشد. ممکن است قبل از پایان مدت دسترسی، به دلیل استقبال کاربران یا هر علت دیگری، کالا ناموجود شود. عضویت در دیجی‌پلاس به معنای ضمانت موجودی و خرید کالا  نیست.

 • مبلغ هدیه نقدی بلافاصله پس از خرید، در اشتراک دیجی‌پلاس شما ذخیره می‌شود و بعد از پایان مهلت 30روزه بازگشت کالا و در صورتی‌که کالای خریداری‌شده مرجوع نشده باشد، این مبلغ به کیف پول دیجی‌کالای شما واریز می‌شود و می توانید از آن استفاده کنید.

  مبلغ هدیه نقدی سفارشات سوپرمارکتی پس از تحویل کامل سفارش به کیف پول شما واریز می گردد.

  هم‌چنین می‌توانید وضعیت و اطلاعات پرداخت هدیه‌های نقدی را در صفحه مدیریت اشتراک دیجی‌پلاس خود مشاهده کنید.

 • هدیه نقدی به کالاهایی تعلق می‌گیرد که در وب‌سایت دارای نشان دیجی‌پلاس هستند. برای دسترسی به این کالاها، می‌توانید علاوه بر ملاحظه نشان این کالاها از امکان فیلترکردن "فقط کالا‌های دیجی‌پلاس" در وب‌سایت نیز استفاده کنید.

 • کیف پول در دیجی‌کالا  از دو طریق فعال می‌شود :

  در سایت دیجی‌کالا در پروفایل کاربری خود،  فعال سازی کیف پول را زده و کد ۵ رقمی اس ام اس شده را از موبایل خود خوانده و وارد کنید.

  در اپلیکیشن و وب‌سایت دیجی‌کالا در زمان انتخاب روش پرداخت، پرداخت با کیف پول را انتخاب کرده و بعد از آن کد ۵ رقمی پیامک شده را از موبایل خود خوانده و وارد کنید

 • اگر برای فعال‌سازی کیف پول به مشکل برخوردید، با شماره پشتیبانی  61930000-021 تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن آن را برطرف کنیم.

 • "ارسال فوری پلاس" سرویسی اختصاصی، ویژه مشتریان دیجی‌پلاس است. با این سرویس می‌توانید کالا‌هایی را که نشان "ارسال فوری پلاس" دارند، 2 تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش و با پرداخت هزینه ارسال 39 هزار تومان، دریافت کنید.

  این سرویس در حال حاضر برای آدرس‌هایی که در شهر تهران واقع هستند، فعال است.

 • برای استفاده از "ارسال فوری پلاس"، در صورتی که اشتراک ماهیانه فعال دیجی‌پلاس داشته باشید:

   کالا‌هایی را که نشان "ارسال فوری پلاس" دارند به سبد خود اضافه کنید.

  در صفحه "شیوه و زمان ارسال"، گزینه "تغییر به ارسال فوری" را انتخاب کنید.

  پس از پرداخت هزینه سفارش و هزینه مرسوله‌ی "ارسال فوری پلاس" - که به ازای هر مرسوله 39 هزار تومان است - 2 تا 4 ساعت بعد، آن را تحویل بگیرید.

   

  اگر سفارش خود را تا قبل از ساعت 18:00 نهایی کنید، مرسوله خود را همان روز، 2 تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش تحویل می‌گیرید و در صورتی که نتوانید تا این ساعت سفارش خود را ثبت کنید، سفارش تان را صبح روز بعد می‌توانید تحویل بگیرید.

  در صورتی که گزینه "تغییر به ارسال فوری" را انتخاب نکنید، کالا‌ها به روش "ارسال عادی" ارسال خواهند شد.

  توجه داشته باشید "ارسال فوری پلاس" شامل "ارسال رایگان پلاس" نمی‌شود و هزینه ارسال 39 هزار تومانی به آن تعلق می‌گیرد.

 • "ارسال فوری پلاس" به کالاهایی تعلق می‌گیرد که در وب‌سایت دارای نشان "ارسال فوری پلاس" هستند. برای دسترسی به این کالاها، می‌توانید علاوه بر ملاحظه نشان این کالاها، از امکان فیلترکردن "فقط ارسال فوری" در وب‌سایت نیز استفاده کنید.

مشاهده همه پرسش‌های سرویس دیجی‌پلاس
سلام
جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
پشتیبانی آنلاین

برای راهنمایی بهتر لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید:

پشتیبانی آنلاین

به پشتیبانی هوشمند دیجی‌کالا خوش آمدید. لطفا سوال خود را بپرسید.

پشتیبان هوش مصنوعی