محصولات مرتبط

ماژول فیبر تندا مدل MG100M Multi Mode

ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

مشخصات فنی Tenda MG100M Multi Mode SFP Module

مشخصات سخت‌افزاری

  • رابط‌ها
    رابط فیبر

سایر مشخصات

  • سایر مشخصات
    استانداردها: IEEE 802.3z, CSMA / CD, TCP / IP
  • مسافت انتقال داده: 550متر
  • Micron Multimode Fiber
  • طول موج: 850 نانومتر
  • Interface Type: LC
  • سرعت انتقال: 1.25گیگابیت بر ثانیه
  • ولتاژ کاری: 3.3ولت (انرژی از طریق سوییچ تامین می‌شود)