کابل لانچ تست OTDR فلوک مدل MMC-50-LCLC

خدمات ویژه کاربران دیجی‌پلاس شما هم عضو شوید
تومان هدیه نقدی ارسال رایگان۳۰ روز بازگشت کالا امکان ارسال فوری
Rostaee Badge کسب و کارهای بومی اطلاعات بیشتر
این کالا جزو تولیدات بومی - محلی می باشد.
ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید
نقد و بررسی اجمالی
کابل لانچ تست MMC-50-SCLC شرکت فلوک، یک کابل فیبرنوری مولتی‌مد SC/LC است که برای نصب، بررسی و عیب‌یابی شبکه‌های پر سرعت از آن استفاده می‌شود. برای آن‌که بتوان میزان افت فیبرنوری دو سر انتهایی کابل فیبرنوری را به دست آورد، باید تست OTDR انجام شود. کابل فیبر سینگل‌مد با قطر ۵۰/۱۲۵µm بهترین گزینه انجام این تست است.
ادامه مطلب
مشخصات کالا

مشخصات

  • ابعاد
    300x200x30 میلی‌متر
  • وزن
    30 گرم
  • سایر مشخصات
    طول هر کابل 105m ± 3m متر
  • قابلیت تست فیبرهای OM2 ،OM3 و OM4
  • دارای یک کابل LC/LC 50 میکرونی مولتی‌مد برای Lunch و Tail
  • سازگار با دستگاه‌های تست 50 میکرون مولتی‌مد Optifiber Pro و Fiber QuickMap شرکت فلوک
امتیاز و دیدگاه کاربران
پرسش و پاسخ
سلام
جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.