مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS

TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
  • رابط‌ها: RJ-45، رابط فیبر
فروشنده: البرزنت برگزیدهرسمی
عملکرد: ۴.۸ از ۵ ٪ رضایت از کالا
بازگشت
البرزنت   برگزیدهرسمی
عملکرد ۴.۸ از ۵ (عضویت از ۱ سال, ۲ ماه پیش)
۹۹.۹٪
تامین به موقع
۱۰۰٪
تعهد ارسال
۹۹.۷٪
بدون مرجوعی
٪ رضایت از کالا ( نفر)
کاملا راضی
۰٪
راضی
۰٪
نظری ندارم
۰٪
ناراضی
۰٪
کاملا ناراضی
۰٪
گارانتی ۳۶ ماهه آواژنگ
بازگشت
گارانتی ۳۶ ماهه آواژنگ
تامین کالا از ۰ روز کاری آینده موجود در انبار دیجی‌کالا ارسال سریع
بازگشت
تامین کالا از ۰ روز کاری آینده آماده ارسال موجود در انبار دیجی‌کالا
این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده تامین و آماده پردازش می‌گردد
این کالا در انبار دیجی‌کالا موجود و آماده پردازش است.
این کالا از ۳ ساعت پس از ثبت سفارش، به دست شما خواهد رسید.
۰ هدیه این کالا
بازگشت
۰ هدیه این کالا
۴۸۵,۰۰۰
۰٪
۴۸۵,۰۰۰
تومان
  تومان تخفیف سازمانی کسر گردیده است.
بهترین قیمت ۳۰ روز گذشته
۵   عدد در انبار باقیست - پیش از اتمام بخرید
افزودن به سبد خرید
Digi Point
۴۹ امتیاز پس از فعال‌سازی دیجی‌کلاب و خرید این کالا
فروشنده دیگر این کالا
مشاهده
از تومان توسط فروشندگان دیگر
مشاهده
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلی
خیر
لیست فروشنده / گارانتی‌های این محصول

البرزنت

عملکرد: ۴.۸ از ۵

البرزنت
عملکرد ۴.۸از ۵ (عضویت از ۱ سال, ۲ ماه پیش)
۹۹.۹٪
تامین به موقع
۱۰۰٪
تعهد ارسال
۹۹.۷٪
بدون مرجوعی

موجود در انبار دیجی‌کالا

این کالا در انبار دیجی‌کالا موجود و آماده پردازش است.

گارانتی ۳۶ ماهه آواژنگ
۴۸۵,۰۰۰ تومان

چلسی

عملکرد: ۴.۲ از ۵

چلسی
عملکرد ۴.۲از ۵ (عضویت از ۲ سال, ۵ ماه پیش)
۱۰۰٪
تامین به موقع
۹۹.۹٪
تعهد ارسال
۹۹.۲٪
بدون مرجوعی

موجود در انبار دیجی‌کالا

این کالا در انبار دیجی‌کالا موجود و آماده پردازش است.

گارانتی ۳۶ ماهه پارس ارتباط
۴۸۵,۰۰۰ تومان

آسیا هایپر

عملکرد: ۵ از ۵

آسیا هایپر
عملکرد ۵از ۵ (عضویت از ۲ سال, ۴ ماه پیش)
۱۰۰٪
تامین به موقع
۱۰۰٪
تعهد ارسال
۱۰۰٪
بدون مرجوعی

تامین کالا از ۱ روز کاری آینده

این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده تامین و آماده پردازش می‌گردد

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
۴۷۰,۰۰۰ تومان
محصولات مرتبط

نقد و بررسی اجمالی TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

MC110CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 100BASE-FX fiber به 100Base-TX copper media و یا برعکس، طراحی شده است.
ادامه مطلب

مشخصات فنی TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

مشخصات کلی

  • ابعاد
    27 × 73 × 94.5 میلی‌متر

مشخصات سخت‌افزاری

  • رابط‌ها
    RJ-45 , رابط فیبر
  • سایر مشخصات
    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS
  • BASIC FUNCTION:
  • Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
  • Full Duplex Flow Control - IEEE 802.3x
  • Half Duplex Flow Control - Backpressure
  • Extends fiber distance up to 20km
  • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
  • PORTS:
  • 1* 100M SC port
  • 1* 100M RJ45 port -Auto MDI/MDIX
  • NETWORK MEDIA 10BASE-T:
  • UTP category 3, 4, 5 cable - maximum 100m
  • EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
  • NETWORK MEDIA 100BASE-T:
  • UTP category 5, 5e cable - maximum 100m
  • EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
  • Single-mode Fiber : NETWORK MEDIA 100BASE-FX
  • PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD : LED INDICATOR
  • تامین نیروی برق: External Power supply
  • ENVIRONMENT:
  • ℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104
  • ℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158
  • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
  • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing