شهر چرم

عضویت از ۲ سال, ۹ ماه پیش
۷۴٪ رضایت از کالاها
|۶,۲۸۴ رای
۹۹.۸ ٪
تامین به موقع
۹۹.۹ ٪
تعهد ارسال
۹۶.۸ ٪
بدون مرجوعی
دسته‌بندی

برند یا سازنده‌ای با این نام پیدا نشد!

فقط کالاهای موجود
برند

برند یا سازنده‌ای با این نام پیدا نشد!

شرکت شهرچرم در سال 1374 با هدف پاسخگویی دقیق تر و سریع تر به نیاز کالای چرم تأسیس شد. پیشینه مؤسسان شرکت یک دهه قبل از ثبت شرکت، پشتوانه ارزشمندی برای شروع مؤثر و مناسب در فعالیت شرکت بود. با عنایت به سوابق اجرایی مدیران شرکت در زمینه تولید ، به عنوان اولین تولید کننده ست های کادویی چرم ، طیف وسیعی از محصولات چرم طبیعی از چمدان های تراولی تا کیف های آرایشی همگام با رعایت سلیقه مشتریان ، با کاربری شخصی و اداری و نیز عرضه همزمان آخرین طرح ها در فروشگاه های عرضه مستقیم در تهران ، اصفهان ، تبریز و مشهد گام دیگری بود که شهر چرم برای پاسخگویی سریع تر و دقیق تر به خواست مشتریان برداشت. امروزه صادرات محصولات شهر چرم به اروپا و کشورهای حوزه خلیج فارس و افتتاح دفتر بازرگانی در چین و دفتر فروش محصولات در امارات(دبی) و تحقیق بازار در لندن از جمله اقدامات اساسی این شرکت برای حضور در بازارهای جهانی می باشد. معرفی برند LC و همچنین مرغوبیت محصولات، شامل انواع کیف های چرمی مردانه و زنانه ، ست های کادویی چرم، چمدان های مسافرتی و... نیز از جمله عوامل موفقیت شهرچرم در سال های اخیر بوده است. راهی که با تکیه بر تأمین نظر و خواست هرچه بیشتر ادامه خواهد یافت.

بسته‌بندی و ارسال توسط دیجی‌کالا

با توجه به اینکه ارسال کالاهای این فروشنده توسط فروشگاه دیجی‌کالا انجام می‌شود، رویه‌های ارسال این فروشنده همانند رویه‌های ارسال فروشگاه دیجی‌کالا می‌باشد.
شما می‌توانید رویه‌های ارسال فروشگاه دیجی‌کالا را در لینک زیر مشاهده کنید:

رویه‌های ارسال

با توجه به اینکه ارسال کالاهای این فروشنده توسط فروشگاه دیجی‌کالا انجام می‌شود، رویه ‌های بازگشت این فروشنده همانند رویه‌های بازگشت فروشگاه دیجی‌کالا می‌باشد.
شما می‌توانید رویه‌های بازگشت فروشگاه دیجی‌کالا را در لینک زیر مشاهده کنید:

رویه‌های بازگشت

۳۲۵ کالا