کهن چرم پویا

عضویت از ۴ سال, ۲ ماه پیش
۷۷٪ رضایت از کالاها
|۴,۹۰۲ رای
۱۰۰ ٪
تامین به موقع
۸۸.۳ ٪
تعهد ارسال
۹۹.۸ ٪
بدون مرجوعی
دسته‌بندی

برند یا سازنده‌ای با این نام پیدا نشد!

فقط کالاهای موجود
با خرید از کالاهایی با امکان ارسال توسط فروشنده سفارش خود را زودتر تحویل بگیرید
امکان ارسال توسط فروشنده
برند

برند یا سازنده‌ای با این نام پیدا نشد!

شرکت کهن چرم پویا با شماره ثبت 221102 یک شرکت بازرگانی، پیشرو در زمینه تولید محصولات چرم طبیعی است و از سال 1368 با طراحی، تولید و صادارات محصولات چرم کالاهایی اعم از هدایای تبلیغاتی یا هدایای چرمی نفیس، مدیریتی و تشریفاتی، انواع کیف چرم زنانه و مردانه، انواع کفش زنانه و مردانه و انواع کتب نفیس را تولید می نماید. با خرید کلیه محصولات کهن چرم به استثناء کفش (شامل 6 ماه ضمانت می باشد) با ارئه کارت ضمانت تا 2 سال از مزایای ضمانت شرکت بهرمنده می شوید. برند پارینه چرم یکی از برندهای هلدینگ کهن چرم پویا بوده و در زمینه طراحی و تولید انواع محصولات چرمی با قیمت مناسب فعالیت می نماید. رضایت مشتریان هدف این مجموعه بوده و با شعار آسوده خاطر خرید کنید، کالای فروخته شده تا 15 روز با احترام پس گرفته می شود. برند پارینه چرم شامل انواع ست های زنانه و مردانه، کفش زنانه و مردانه و با تنوع زیاد می باشد.

بسته‌بندی و ارسال توسط دیجی‌کالا

با توجه به اینکه ارسال کالاهای این فروشنده توسط فروشگاه دیجی‌کالا انجام می‌شود، رویه‌های ارسال این فروشنده همانند رویه‌های ارسال فروشگاه دیجی‌کالا می‌باشد.
شما می‌توانید رویه‌های ارسال فروشگاه دیجی‌کالا را در لینک زیر مشاهده کنید:

رویه‌های ارسال

بسته‌بندی و ارسال توسط فروشنده

در صورت انتخاب توسط مشتری ارسال کالاهای این فروشنده توسط خود فروشنده انجام می‌شود. پس از نهایی کردن سفارش، فروشنده کالای سفارش داده شده را برای مشتری ارسال خواهد کرد. این قابلیت در حال حاضر برای تمامی استان ها و شهر های تحت پوشش فروشندگان فعال و قابل استفاده است. شما می‌توانید رویه‌های ارسال توسط فروشنده را در لینک زیر مشاهده کنید:

رویه‌های ارسال

با توجه به اینکه ارسال کالاهای این فروشنده توسط فروشگاه دیجی‌کالا انجام می‌شود، رویه ‌های بازگشت این فروشنده همانند رویه‌های بازگشت فروشگاه دیجی‌کالا می‌باشد.
شما می‌توانید رویه‌های بازگشت فروشگاه دیجی‌کالا را در لینک زیر مشاهده کنید:

رویه‌های بازگشت

۱,۰۱۸ کالا
سلام
جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
پشتیبانی آنلاین

برای راهنمایی بهتر لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید:

پشتیبانی آنلاین

به پشتیبانی هوشمند دیجی‌کالا خوش آمدید. لطفا سوال خود را بپرسید.

پشتیبان هوش مصنوعی