آدین چرم

فروشنده برگزیده
عضویت از ۲ سال, ۵ ماه پیش
۸۴٪ رضایت از کالاها
|۳,۹۹۹ رای
۹۹.۹ ٪
تامین به موقع
۹۹.۹ ٪
تعهد ارسال
۹۹.۱ ٪
بدون مرجوعی
دسته‌بندی

برند یا سازنده‌ای با این نام پیدا نشد!

فقط کالاهای موجود
امکان ارسال توسط فروشنده
فقط در شهر تهران

گروه تولیدی آدین چرم از سال 1366 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید کیف و اکسسوری چرمی آغاز نمود. سعی کردیم در طی بیش از سه دهه پیمودن این راه، با داشتن گروهی از کارشناسان مجرب در زمینه طراحی و تولید پوشاک و اکسسوری چرمی بهترین تجربه را کسب کرده و سپس در مراحل تولید بکار ببریم. هدف ما نوآوری در محصولات و افزایش تنوع در خانواده کالاهای چرمی نظیر کیف های اداری مدیریتی، اسپورت، کیف های اداری مجلسی زنانه، انواع ست های هدیه لوکس و به صرفه، هدایای تبلیغاتی، کیف پول مردانه و زنانه، کیف های رو دوشی و پاسپورتی، جاکارتی، جاکلیدی و سایر اکسسوری چرمی میباشد. "آدین چرم" همواره از بهترین مواد اولیه در کیف های چرم صنعتی و یراق آلات درجه یک، در تمامی محصولات چرم طبیعی گاوی با متریال میلینگ (یا شبرو) و فلوتر (یا شرانک) استفاده میکند. لازم به ذکر است بزودی گروه تولیدی آدین چرم محصولات خود را تحت عنوان برند "چرم بارز" به تمامی مشتریان و متقاضیان گرانقدر عرضه می نمایید.

بسته‌بندی و ارسال توسط دیجی‌کالا

با توجه به اینکه ارسال کالاهای این فروشنده توسط فروشگاه دیجی‌کالا انجام می‌شود، رویه‌های ارسال این فروشنده همانند رویه‌های ارسال فروشگاه دیجی‌کالا می‌باشد.
شما می‌توانید رویه‌های ارسال فروشگاه دیجی‌کالا را در لینک زیر مشاهده کنید:

رویه‌های ارسال

بسته‌بندی و ارسال توسط فروشنده

در صورت انتخاب توسط مشتری ارسال کالاهای این فروشنده توسط خود فروشنده انجام می‌شود. پس از نهایی کردن سفارش، فروشنده کالای سفارش داده شده را برای مشتری ارسال خواهد کرد. این قابلیت در حال حاضر فقط در تهران فعال است. شما می‌توانید رویه‌های ارسال توسط فروشنده را در لینک زیر مشاهده کنید:

رویه‌های ارسال

با توجه به اینکه ارسال کالاهای این فروشنده توسط فروشگاه دیجی‌کالا انجام می‌شود، رویه ‌های بازگشت این فروشنده همانند رویه‌های بازگشت فروشگاه دیجی‌کالا می‌باشد.
شما می‌توانید رویه‌های بازگشت فروشگاه دیجی‌کالا را در لینک زیر مشاهده کنید:

رویه‌های بازگشت

۳۰۳ کالا
سلام
جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.