اقدامات بهداشتی دیجی‌کالا در دوران کرونا

۶ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، دیجی‌کالا پروتکل‌های بهداشتی خود را در ۳ بخش به‌روزرسانی کرد.

برای محافظت از مشتریان در برابر شیوع ویروس کرونا، تمام مراکز پردازش، انبارها، ماشین‌های توزیع و ارسال را بر اساس استانداردهای سازمان‌ بهداشت جهانی، چندبار در روز ضدعفونی می‌کنیم. تمام انبارهای دیجی‌کالا هر شب با دقت ضدعفونی می‌شوند.

دمای بدن تمام همکاران بخش عملیات و انبارها، هر روز به دقت چک می‌شود و در صورتی که دمای بدن همکاری بالاتر از حد طبیعی باشد از ورود آن‌ها جلوگیری شده و تحت مراقب‌های پزشکی دیجی‌کالا قرار خواهند گرفت. اگر همکار یا اعضای خانواده‌ی او نیاز به استراحت طولانی‌تر یا قرنطینه داشته باشند بر اساس پروتکل‌های تنظیم شده تا پایان درمان همراه آن‌ها خواهیم بود تا بدون نگرانی دوران درمان را طی کرده و باز به جمع همکاران‌مان بپیوندد.

با انتشار اطلاعیه استخدام ۲ هزار نیروی جدید و جذب ۷۰۰ نیرو تا ۱۷ فروردین ۹۹، ساعات شیفت کاری همکاران را کاهش دادیم تا فرصت استراحت بیشتری داشته باشند.

همکارانمان برای حفظ سلامت خود در برابر ویروس کرونا و عدم آلودگی محیط کار، به طور مداوم مطابق با جدیدترین توصیه‌های بهداشتی آموزش‌‌ می‌بینند و در محل کار از دستکش و ماسک استفاده می‌کنند.

برچسب‌ها :
۴۱ دیدگاه
 1. Avatar mostafa

  سلام
  شما خود کالا رو قبل بسته بندی ضد عفونی می کنید یا نه فقط خود کارتن و ضدعفونی می کنید؟

 2. Avatar سارا

  مرسیییییی

 3. Avatar احمد

  با تشکر .خواستم بدونم در این روز های کرونایی شما پول نقد دریافت میکنید یا خیر؟

  1. سلام؛ خیر. جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفاظت از سلامت همکاران و مشتریانمون، به طور موقت امکان پرداخت در محل (به صورت نقدی و یا از طریق کارتخوان) فراهم نیست.

 4. Avatar نسیم

  بهترین و مطمئن ترین سایت خرید اینترنتی تو ایران هستید. از تیم حرفه ای شما ممنونم.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه