بزرگ‌ترین نمایشگاه کتاب (سه ناشر برتر در دیجی کالا)

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۰ ۷ آبان ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

فکرش را بکنید می‌خواهید کتاب هفت جلدی «در جست‌وجوی زمان از دست رفته‌»‌ی پروست را بخرید و به خانه ببرید. ما پیشنهاد می‌‌کنیم کتاب‌هایی از این دست و کتاب‌های نفیس را که باوجود تک‌جلدی بودن‌شان وزن زیادی دارند، از دیجی‌کالا بخرید و به‌راحتی در منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

Publication_cheshme۱- نشر چشمه

نشر چشمه یکی از پرطرفدارترین ناشرهای ایران است و غرفه‌اش در روزهای نمایشگاه کتاب همیشه شلوغ است. نشر چشمه با ۷۸۳ عنوان کتاب یکی از ناشرانی است که در دیجی‌کالا بیشترین عنوان کتاب‌ را دارد. نشر چشمه از سال ۶۴ کارش را شروع کرده و در حوزه‌های داستان ایرانی و خارجی، شعر، هنر، علوم انسانی و تاریخ، کتاب‌ چاپ می‌کند.

Publication_topseller

Publication_2

نسیم مرعشی (نویسنده و برگزیده‌ی جایزه‌ی جلال آل‌احمد)

هیچ‌کس هیچ‌وقت نخواهد فهمید که چه‌قدر لذت‌بخش است وقتی در تمام برنامه‌های ریز و درشتی که برای کتاب برگزار می‌شود، وقتی دور و برت را نگاه می‌کنی، کسی از نشر هست که بودنش قوت قلبی باور نکردنی به تو می‌دهد که دو سال تمام تنها، با ترس‌ها و ناامیدی‌هایش زندگی کرده‌است.
ترس‌ها یکی دو تا نیستند. و نا امیدی‌ها. و تنهایی‌ها. خودت تنهایی نشسته‌ای یک گوشه و داری رمان می‌نویسی و ترس مثل هیولای سیاهی سایه‌اش را می‌اندازد رویت. نکند هیچکس دوست نداشته باشد. نکند بد باشد. نکند کسی بخواند و بهش بر بخورد. نکند تمام نشود. نکند بهت بخندند. تو تنها مانده‌ای. خودت هستی و دنیای مالیخولیایی‌ای که روی کاغذ آورده‌ای و ترس‌ها از تنهایی می‌آیند. اضطراب هر روز بیشتر می‌شود و بیشترین‌اش وقتی که کتاب را داده‌ای ناشر بخواند. سرنوشت تو و کتاب و تمام آن‌هایی که در آن زندگی می‌کنند دست کسی است که دارد می‌خواند. فقط او است که می‌تواند ترس را تمام کند. ناامیدی را هم. و تنهایی را.

نشر چشمه همه‌ی تنهایی‌ها را برای من تمام کرد. ناامیدی‌ها و ترس‌ها را هم. مثل این است که بچه‌ات را بسپری به یک شبانه‌روزی مطمئن. حالا دیگر فقط تو نیستی. آدم‌های دیگری هم هستند که کتاب تو مال آن‌ها است. برای چاپ کردنش تلاش می‌کنند. برای دیده شدنش. فروختنش. کتاب مال آن‌ها است. آن‌قدر که می‌توانی مطمئن باشی هیچ جایزه‌ی ادبی‌ای نیست که کتاب تو را برای شرکت در آن نفرستند. هیچ کتابفروشی‌ای نیست که درخواست بدهد برای کتاب و به دستش نرسد. تو کتاب را به نشر داده‌ای و می‌نشینی عقب و نگاه می‌کنی که راه خودش را می‌رود. راه خودش را درست می‌رود. تو می‌توانی با خیال راحت کار خودت را بکنی. بنویسی. و خیالت راحت باشد که آن‌ها کار خودشان را درست انجام می‌دهند.

Publication_Markaz۲- نشر مرکز

نشر مرکز با ۷۰۳ عنوان کتاب یکی از ناشرانی است که حضور پررنگی در بخش کتاب‌های چاپی فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا دارد.

Publication_topseller_Markaz

Publication_Khorshidfar

‌نشر مرکز از معدود ناشران ایرانی است که سعی می‌کند قانون کپی رایت را برای ترجمه‌ی کتاب‌های خارجی رعایت کند.

Publication_Goghnoos

۳- نشر ققنوس

فروشگاه انتشارات ققنوس در بهمن‌ماه سال ۱۳۵۶ کارش را با نام انتشارات امیر شروع کرد. اما بعد از دو سال نامش را تغییر داد و از آن زمان به بعد اهالی نشر و دوست‌داران کتاب این انتشارات را به نام ققنوس می‌شناسند. نشر ققنوس ۶۵۱ عنوان کتاب در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا دارد و می‌توانید کتاب‌هایی در حوزه‌ی داستان، روان‏شناسی، حقوق، تاریخ، فلسفه و مدیریت را در صفحه‌ی این نشر در سایت دیجی‌کالا سفارش دهید.

Publication_topseller_Ghoghnoos

Publication_Sadeghbeigi

Publication_4

Download_PDF

برچسب‌ها :
دیدگاه شما