جشنواره بلک فرایدی ۱۴۰۰ با تخفیف‌های آتشین برگزار می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
جشنواره بلک فرایدی 1400 دیجی‌کالا

بلک فرایدی دیجی‌کالا از ۵ تا ۷ آذر ۱۴۰۰ با تخفیف های متنوع و پیشنهادهای شگفت انگیز برگزار می شود. بلک فرایدی کمپین بزرگی ست که دیجی‌کالا نیز هم زمان با جشنواره‌های مشابه جمعه سیاه در سراسر کشور برگزار می‌کند. این کمپین در سال ۱۴۰۰ با ایده‌های جدید و پیشنهادهای خاص همراه است.

۱،۰۰۰،۰۰۰+ تنوع کالایی تخفیف دار با نشان مخصوص

در بلک فرایدی ۱۴۰۰ نشان مخصوصی با علامت آتش برای کالاهایی که وارد جشنواره شده‌اند در نظر گرفته شده است. بنابراین کاربران می‌توانند از میان بیش از یک میلیون تنوع کالایی تخفیف دار دست به انتخاب بزنند. این نشان همراه با نوشته «تخفیف بلک فرایدی» در کنار عنوان کالا ظاهر می شوند و به کاربران کمک می‌کنند تا زودتر کالاهای منتخب جشنواره را نمایش دهند.

شکار گنج تخفیف فوق‌العاده برای ماجراجوها

در بلک فرایدی ۱۴۰۰ نوعی بازی ماجراجویانه برای کاربران در نظر گرفته شده است. این بازی که شکار گنج نام دارد از ۵ تا ۹ آذر یعنی تا دو روز پس از اتمام جشنواره فعال است و در آن کاربران می‌توانند با پیدا کردن کد تخفیف ۹۹ درصدی روی کالاهای منتخب، برنده تخفیف فوق العاده یا اصطلاحاً موفق به شکار گنج شوند. این قسمت از کمپین همراه با راهنما و قوانین بازی همراه است و کاربران حتما باید با آگاهی کامل نسبت به قوانین بازی وارد مسابقه شوند.

کد تخفیف‌های ۹۹٪ به مبلغ کالای اعلام شده و قابل استفاده برای خرید تمام کالاهای سایت خواهد بود. در صورت ناموجود شدن کالای اعلام شده می توانید به محض یافتن کد تخفیف ۹۹٪ ، کد مورد نظر را بر روی دیگر کالاهای سایت اعمال کنید و حداکثر تا سقف ۹۹٪ کالای اعلام شده تخفیف بگیرید.

بیشترین تخفیف‌ها از بهترین برندها

یکی از قسمت‌های جذاب کمپین بلک فرایدی ارائه کدهای تخفیف برای برندهای مختلف است. کاربران می توانند از برندهای مختلف مانند ناربن، اسپیور، کیکی رایکی، نیزل، باینت، آرمانی استور، ریباک و شوپا تخفیف های خوبی روی کالاهای منتخب این برندها دریافت کنند.

تخفیف ویژه دیجی‌کالا جت

در طول بلک فرایدی کالاهای سوپرمارکتی جت با ۹۰ درصد تخفیف قابل سفارش هستند. این فرصت خوبی برای تمامی کاربران است که در کنار خرید از کالاهای دیجی‌کالا، مایحتاج سوپرمارکتی خود را با تخفیف ویژه به صورت فوری و رایگان دریافت کنند.

پیشنهاد ویژه بلک‌فرایدی برای کاربران دیجی‌پلاس

دیجی پلاس سرویس ویژه کاربران وفادار دیجی‌کالاست . در کمپین بلک فرایدی ۱۴۰۰ هم کاربران می توانند با خرید اشتراک دیجی پلاس تجربه متفاوتی از خرید را تجربه کنند:

  • دریافت ۵۰ پیشنهاد شگفت انگیز اختصاصی در هر روز
  • مشاهده کالاهای تخفیف دار بلک فرایدی ۳ ساعت روز از دیگران
  • دسترسی به کالاهای شگفت انگیز نیم ساعت زودتر از دیگران
  • دریافت رایگان تمامی سفارش‌ها

همچنین خبر خوش اینکه، در بازه زمانی کمپین بلک فرایدی، همه کاربران جدید می‌توانند با استفاده از کد مخصوص BFDP9 اشتراک یک ماهه دیجی پلاس را تنها با پرداخت ۲۵ هزار تومان یعنی با ۵۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

بلک فرایدی دیجی کالا ۱۴۰۱ 

امیدواریم در بلک فرایدی ۱۴۰۰  خرید هیجان انگیز با قیمت مناسبی را تجربه کنید.

 

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما