علاقه‌مندان به کار در گروه دیجی‌کالا از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام کنند

۱۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آزمون استخدامی بخش خصوصی

دیجی‌کالا و آزمون استخدام بخش خصوصی، زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جریان تفاهم نامه‌ای، همکاری خود را برای تسهیل فرایند جذب و استخدام متقاضیان مستعد و دارای مهارت برای اشتغال در دیجی‌کالا آغاز کردند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدام بخش خصوصی کشور، با توجه به همکاری دو جانبه گروه دیجی‌کالا و آزمون استخدام بخش خصوصی در سال جاری، افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان، افراد مستعد و دارای مهارت متقاضی استخدام در گروه دیجی‌کالا می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ نسبت به ثبت نام در پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام کنند.

گفتنی‌ است تاکنون بیش از ۴۳۰۰ شرکت دانش بنیان، صنعتی و تجاری به آزمون استخدام بخش خصوصی پیوسته‌اند. بر اساس این همکاری، داوطلبان می‌توانند در بیش از ۲۲۰ عنوان شغلی رقابت کنند و بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در آزمون شرکت کنند و از فرصت استخدام در این شرکت بهره‌مند شوند.

پنجمین دوره این آزمون به صورت سراسری در ۳۱ استان کشور برگزار و ثبت‌نام آن به صورت اینترنتی و از طریق سایت www.inre.ir انجام می‌شود.

استفاده از مفهوم سرمایه انسانی در دیجی‌کالا نشان دهنده اهمیت تک‌تک افراد به‌عنوان منابع انسانی در جهت رشد و توسعه کشور است. دیجی‌کالا امیدوار است با شرکت در این طرح و همکاری با آزمون استخدام بخش خصوصی در بهبود وضعیت اشتغال و کمک به یافتن شغل مناسب برای علاقه مندان و متقاضیان کار در گروه دیجی‌کالا به‌عنوان یک سازمان محبوب، به روز و پر از ظرفیت یادگیری سهیم باشد.

دیدگاه شما

۱۱ دیدگاه
 1. Avatar سجاد اناری

  اصلأ من بخدا پول ثبت نامشو ندارم اونوقت بیام ثبت نام کنم!!!
  دولت از داوطلب های شرکت کننده برای ثبت‌نام آزمون هزینه ای که جمع میکنه رو میخوابونه بانک مرکزی و اگه کسی قبول شد توی آزمون این پولایی که جمع شده میشه حقوق استخدام شده ها . البته اگه استخدامی در کار باشه

 2. Avatar bb

  منم این آزمون رو ثبت کردم. اما بعد همه بهم گفتن اینا فقط پول میگیرن و تا حالا کسی استخدام نشده. وزارت کار هم گفته این ازمون هیچ اعتباری نداره

 3. Avatar آریا

  دیجیکالا همینجوریم از طریق سایت های کاریابی و سایت خودش داره نیرو جذب میکنه، دیگه احتیاجی به این آزمون نیست.

 4. Avatar علی

  سلام
  دیجی کالا واقعا عالیه
  من خودم مشتریشم
  و اگه کسی لطف و بگه چجوری باید ثبت‌نام کرد ممنون میشم

 5. Avatar مهسا

  لطفا بگین برای مرد خدمت سربازی شون چجوریه؟آیا بیاد سرکار بعدا سربازیش برسه بهش مهلت میدین یا اخراجه؟اخه تو دفترچه حرفی از سربازی زده نشده

 6. Avatar ساناز

  راجب آزمون زیاد شنیدم ولی پیام شما رو که اینجا دیدم بیشتر ترغیب شدم

 7. Avatar راحله

  میشه یکی بگه چجوری باید ثبت نام کنم

 8. Avatar مینام

  عجب پس خوبه چیزیه این ازمون استخدامی بخش خصوصی

 9. Avatar پارسا

  لامممم وای عالیه من حتما شرکت میکنم فک فامیل پارسال شرکت کردن همه رفتن سرکار

 10. Avatar شیما

  من پارسال شرکت کردم

 11. Avatar حیدر

  چه باحال