برنامه‌ی State of Play فردا شب به Last of Us Part II خواهد پرداخت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
برنامه State of Play برای بازی Last of Us Part II

این طور که به نظر می‌رسد، سونی می‌خواهد پیش از رونمایی بزرگ هفته‌ی بعد خود برای نسل بعد، پرونده‌ی بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را ببندد. در حالی که اخیرا شاهد نمایش قسمت جدیدی از برنامه‌ی State of Play برای بازی گوست آو سوشیما بودیم، قرار است فردا شب رسما از دیگر بازی باقی مانده‌ی سونی برای پلی‌استیشن ۴ یعنی The Last of Us Part II بشنویم.

مدت زمان این برنامه ۲۰ دقیقه خواهد بود.

سونی گفته است که در روز ۲۷ ماه می، یعنی فردا، قرار است قسمت جدیدی از برنامه‌ی State of Play مختص این بازی پخش شود. مدت زمان این برنامه ۲۰ دقیقه خواهد بود و به نمایش بخش‌های داستانی و گیم‌پلی بازی خواهد پرداخت. کارگردان بازی یعنی «نیل دراکمن» در این برنامه از بخش‌های مختلف بازی صحبت خواهد کرد.

مثل برنامه‌ی هفته‌ی قبل، سونی مطمئنا شده است تا دوباره به وجود نداشتن هرگونه خبر پلی‌استیشن ۵ در این برنامه اشاره کند. سونی در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن نوشته است که «خبر یا بروزرسانی درباره‌ی پلی‌استیشن ۵ در این قسمت نخواهد بود و فقط روی دنیای The Last of Us Part II تمرکز خواهیم کرد.»

بازی The Last of Us Part II برای عرضه در روز ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) در نظر گرفته شده است. این بازی به صورت انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

می‌توانید برنامه‌ی State of Play را نیمه شب روز پنج شنبه، یعنی چهارشنبه شب، از شبکه‌های رسمی پلی‌استیشن روی توییچ یا یوتیوب تماشا کنید.

منبع: وبلاگ پلی‌استیشن

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما