image-holder

شما که «مشتری» دیجی‌کالا هستی، هر خریدی که از دیجی‌کالا داشتی رو در «مگنت» نشون بده تا توسط داوران چالش «پسندیده» بشه و جایزه بگیری!

این کار رو باید از طریق عکاسی و کپشن‌نویسی برای کالایی که خریدی و انتشار اون در مگنت با هشتگ #باز_شود_دیده‌_شود انجام بدی.

توجه:  این مسابقه از چهارشنبه ۲۳ آذر ماه ۱۴۰۱، متوقف شده. از همراهیتون با این مسابقه از اردیبهشت تا الان خیلی ممنونیم. یادتون نره که همچنان می‌تونید تو مسابقات «آنباکس در صد ثانیه» و «استندآپ ریویو» که به صورت هفتگی برگزار می‌شن شرکت کنید. 

برای شرکت در مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه و استندآپ ریویو روی دکمه های زیر کلیک کنید.

آنباکس در ۱۰۰ ثانیه استندآپ ریویو

مگنت قسمت جدیدیه در اپلیکیشن دیجی‌کالا که می‌تونی توش تجربیاتت رو درباره کالایی که خریدی با دیگران به اشتراک بذاری.

هر روز سه عکس توسط داوران چالش پسندیده و در صفحه «باز شود، دیده شود» در مگنت بازنشر می‌شه. خالقان سه عکس برتر هرکدوم ۵۰۰ هزار تومن جایزه می‌گیره.

ورود به مگنت

چه عکسی باید ارسال کنم؟

می‌تونی بین ۱ تا ۵ عکس از کالا بگیری و در یک پست منتشر کنی.

سعی کن در عکس‌ها خیلی خوب زوایای مختلف کالا و کاربرد اون رو نشون بدی.

در کپشن، در یک پاراگراف خیلی خوب کالا رو پرزنت کن تا بتونی دیگران رو درباره اون کالا راهنمایی بکنی.

عکس و کپشن شما باید در یک کلام، برای دیگر کاربران و مشتریان دیجی‌کالا مفید و راهنمایی‌کننده باشه.

چطوری پسندیده می‌شم؟

همه عکس‌های هشتگ #باز_شود_دیده_شود توسط داوران این چالش دیده می‌شن و مفیدترین عکس هر روز، یعنی عکسی که ویژگی‌هایی که در بالا توضیح دادیم رو داشته باشه، در صفحه «باز شود، دیده شود» در مگنت بازنشر می‌شن و خالقان سه عکس برتر، هرکدوم ۵۰۰ هزار تومن جایزه می‌گیرن. در این چالش، تاکید بر کیفیت انتقال محتواست. باید بتونی داوران چالش رو قانع کنی که محتوای خوبی برای مشتریان و کاربران دیجی‌کالا تولید کردی.

بنابراین حتما صفحه «باز شود، دیده شود» رو در مگنت فالو کن و هر روز سر بزن تا از پسندیده شدن محتوای خودت مطلع بشی چون هر روز سه عکس پسندیده شده داریم. برای پیدا کردن صفحه «باز شود، دیده شود» می‌تونی در قسمت جست‌وجوی مگنت، اون رو سرچ کنی.

به عکس‌های پسندیده شده‌ای که در صفحه «باز شود، دیده شود» منتشر می‌شن دقت کن و ببین چه ویژگی‌هایی داشتن که نظر داوران چالش رو جلب کردن.

جایزه عکس‌های پسندیده شده، هر آخر هفته در کیف پول دیجی‌پی سازنده اون‌ها شارژ می‌شه.

نکته ۱: پنجشنبه‌ها، جمعه‌ها و روزهای تعطیل اعلام پسندیده شده‌ها رو نداریم. عکس‌های پسندیده شده در روزهای تعطیل، در اولین روز کاری اعلام می‌شن.

نکته ۲: اگر در بعضی روزها، عکسی با حداقل استاندارد بازنشر وجود نداشته باشه، در اون روز برنده نداریم.

نکته ۳: مبدا شروع هر روز مسابقه، ساعت ۱۴ است. برای مثال اگه قبل از ساعت ۱۴ دوشنبه پست ارسال کرده باشی، در چالش روز دوشنبه و اگه بعد از ساعت ۱۴ دوشنبه ارسال کرده باشی، در چالش روز سه‌شنبه شرکت داده میشی.

مسابقه قوانین خاصی داره؟

۱. کپشن عکس‌ها حداقل باید یک پاراگراف ۳ خطی باشه. ۲. در تعداد عکس‌هایی که هر روز ارسال می‌کنی محدودیت وجود نداره. هر روز می‌تونی بیش از یک عکس بفرستی. ۳. عکس‌ها حتما باید توسط خود شما گرفته شده باشن. عکس‌هایی که تشخیص بدیم متعلق به خود شما نیستن، در چالش شرکت داده نمی‌شن. ۴. دقت کن که عکسی که خودت گرفتی رو باید ارسال کنی. پست‌هایی که فقط با عکس پیش‌فرض محصول منتشر بشن در مسابقه شرکت داده نمی‌شن.

عکس رو چطور ارسال کنم؟

۱. وارد اپلیکیشن دیجی‌کالا شو (اپلیکیشن رو باید به آخرین نسخه آپدیت کنی) ۲. در اپلیکیشن دیجی‌کالا به حساب کاربری خودت لاگین کن. ۳. به تب مگنت برو. ۴. اگه حسابت رو در مگنت تکمیل نکردی، این کار رو انجام بده. ۵. روی علامت + و سپس گزینه «افزودن تصویر» بزن. ۶. یکی از دو گزینه «استفاده از دوربین برای عکس» یا «انتخاب از گالری» رو انتخاب کن. ۷. به صورتی که توضیح دادیم، عکس جدید بگیر، یا عکسی که قبلا گرفتی رو از گالری انتخاب کن. ۸. هشتگ #باز_شود_دیده_شود رو انتخاب کن. ۹. عکس رو به خریدی که انجام دادی متصل کن. ۱۰. دکمه انتشار رو بزن.

برای اینکه بهتر متوجه بشی، ویدیوی زیر رو تماشا کن.

  • چگونه در مگنت عکس و ویدیو آپلود کنیم؟

اگه دوست داری در این چالش شرکت کنی و برنده جایزه‌ها بشی، زودتر دست به کار بشو. هر مشکل یا سوالی داشتی به magnet@digikala.com ایمیل بزن.