بهینه‌سازی محتوا

یکی از کم‌هزینه‌ترین راه‌های قرار گرفتن در معرض دید مشتریان بالقوه، بهینه‌سازی محتوای محصولات برای موتورهای جست‌وجوست. با این کار همیشه در دسترس مشتریان خواهید بود.

عکاسی از کالا

در فروش اینترنتی کالا از آن‌جایی که مشتری به صورت فیزیکی به کالا دسترسی ندارد محتوای تصویری نقش بسیار مهمی در معرفی محصولات ایفا می‌کند.

نقد و بررسی کالا

مشتریان دیجی‌کالا با خواندن نقدوبررسی‌های تخصصی تصمیم به خرید یک محصول می‌گیرند. یک نقدوبررسی تخصصی می‌تواند هر محصولی را از رقبایش متمایز کند.

درج کالا در دیجی‌کالا

محتوای صفحه محصول با هدف معرفی محصولات تجاری به خریداران تولید می‌شود و تاثیر چشمگیری در افزایش فروش محصولات دارد.

محتوا؛ رمز موفقیت فروش در دیجی‌کالاست. اگر می‌خواهید فروش چشم‌گیری در دیجی‌کالا تجربه کنید؛ اگر می‌خواهید به امکانات زیرساختی تخصصی دسترسی داشته باشید و اگر می‌خواهید هزینه‌های سربار خود را کاهش دهید؛ همین حالا اقدام کنید و تخصصی‌ترین خدمات تولید محتوای حرفه‌ای در وب فارسی را از کارخانه محتوای دیجی‌کالا دریافت کنید!

همین الان سفارش دهید

نحوه ثبت درخواست تولید محتوا

۱. درخواست درج کالا توسط سلر

قدم اول ساده‌تر از تصور است. به سایت کارخانه محتوا مراجعه کنید و در بخش برآورد هزینه، نوع و تعداد کالای خود را تعیین کنید. از همان طریق به ما بگویید فقط درخواست درج دارید یا مایل هستید علاوه بر درج، خدمات عکاسی یا خدمات دیگر مثل ساخت ویدئو، نگارش نقدوبررسی و شرح هم دریافت کنید. شما فرم درخواست خود را در حالی ثبت می‌کنید که فقط ۴۸ ساعت با تحویل گرفتن آن فاصله دارید.

۲. تماس با فروشنده و دریافت نمونه‌ کالا

در اولین فرصت با شما تماس می‌گیریم. در این تماس درباره هزینه دقیق‌تر گپ می‌زنیم و اگر نکته‌ای نیاز به توضیح و اصلاح داشت، آن را با شما درمیان می‌‌گذاریم. کارشناس‌ ما در کمال صبر و حوصله مشاوره‌ای رایگان به شما می‌دهد. تا تمام شدن کاری که باید انجام دهید یک قدم بیشتر نمانده و آن هم انجام هماهنگی‌های لازم برای ارسال کالا به کارخانه محتواست.

۳. درج و عکاسی از کالا

کار شما تمام شده است! از این لحظه ماموریت کارخانه محتوا برای کالای شما آغاز می‌شود. متخصصان خبره محتوا، کالا را با دقت بررسی می‌کنند و اطلاعات مورد نیاز برای خرید آن را به صفحه محصول اضافه می‌کنند. کالا با بهترین امکانات عکاسی شده و تصویری استاندارد و دقیق از آن ثبت می‌شود. همچنین در صورت نیاز، کالای شما برای نقدوبررسی و ساخت ویدئو توسط متخصصان کارخانه محتوا، به دقت تحلیل می‌شود.

۴. بازگرداندن کالا به فروشنده

۴۸ ساعت تمام شد! حالا می‌توانید آن‌چه که می‌خواستید، تحویل بگیرید. کالا‌هایتان آماده بازگشت هستند. در حالی‌که محتوای متنی غنی و صحیح و تصاویری با کیفیت بالا و دقیق در اختیار شما هستند، کالا به شما ارسال می‌شود. برای کسب و کار اینترنتی شما آرزوی موفقیت داریم!

چرا کارخانه تولید محتوا؟

محتوای تولید شده در کارخانه محتوا، تاثیر چشمگیری در افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری کسب و کارهای اینترنتی دارد.

مهارت‌های ما

اثربخش نویسی
عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
بهینه سازی محتوا
ساخت ویدئو
ویراستاری

مزایای کارخانه محتوا

کارخانه محتوای دیجی‌کالا تیمی شامل نویسندگان با تجربه، عکاسان حرفه‌ای و خلاق، گرافیست‌هایی خوش ذوق و ویراستارانی ریزبین است که با در اختیار داشتن بروزترین امکانات زیرساختی و با کسب آموزش‌های تخصصی، کار تولید محتوای متنی و تصویری را با بالاترین کیفیت و سرعت انجام می‌دهند.

بزرگ‌ترین تیم تولید محتوای ایران پس از ۱۱ سال تجربه‌ی تولید محتوای تخصصی برای بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه، اکنون در دسترس همه قرار گرفته تا بتوانند خدمات تولید محتوایی با کیفیت دریافت کنند. تخصص اصلی کارشناسان مجرب کارخانه محتوا تولید محتوا برای محصولات تجاری با هدف معرفی بهتر محصولات به خریداران است.

استودیوی کارخانه محتوا ۸ لاین فیلم‌برداری و عکاسی مجزا دارد و با بهره‌گیری از عکاسان مجرب و متخصص روزانه بیش از ۱۰۰۰ کالا در این لاین‌ها عکاسی ادیت و آپلود می‌شوند. عکاسی پشت سفید، عکاسی لایف استایل و ساخت تصویر سه بعدی کالا بخشی از خدمات عکاسی استودیوی کارخانه محتوا است.

تولید محتوا در کارخانه محتوا درست مانند یک کارخانه صنعتی، با نهایت دقت و سرعت انجام می‌شود. در اینجا روزانه برای دست کم هزار کالا محتوای حرفه‌ای تولید می‌شود. ما این توانایی را داریم که فشار کاری سنگین را مدیریت کنیم و سفارشات را در کم‌ترین زمان ممکن تحویل دهیم.

محتوایی که در کارخانه محتوا تولید می‌شود در مقایسه با محتوایی که توسط خود شرکت‌ها برای محصولاتشان تولید می‌شود، به مراتب سریع‌تر آماده می‌شود و در عین حال از نظر اقتصادی نیز به صرفه‌تر است. با نگاه صنعتی به تولید محتوا، هزینه تولید محتوا به شدت کاهش پیدا کرده است.