آپدیت جدید اینستاگرام آزاردهنده است

۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به‌تازگی به‌روزرسان جدیدی برای برنامه اینستاگرام عرضه شده که یک تغییر آزاردهنده در آن ایجاد کرده است. زمانی که شما در اینستاگرام ویدیویی را می‌دیدید در حالت پیش فرض صدای آن پخش نمی‌شد و با لمس ویدیو می‌توانستید صدا را هم پخش کنید. با لمس مجدد هم می‌توانستید پخش صدا را متوقف کنید. در به‌روزرسان جدید تا زمانی که گوشی شما روی حالت بدون صدا نباشد، صدای ویدیوهای اینستاگرام پخش می‌شود. در واقع تا زمانی که اپلیکیشن اینستاگرام باز باشد، صدای کلیپ‌ها و استوری‌ّها خواهید شنید. پس برای توقف پخش صدا باید برنامه را ببندید.

 

در به‌روزرسان جدید تنها با بستن برنامه اینستاگرام می‌توانید صدای ویدیوها را قطع کنید.

این امکان بیشتر به درد شرکت‌هایی میخورد که در شبکه اینستاگرام تبلیغ می‌کنند. تبلیغ دهندگان از این به بعد خوشحال هستند که صدای تبلیغات‌شان همیشه شنیده می‌شود. از آنجایی که اینستاگرام در چند وقت گذشته روی ویدیوها توجه زیادی کرده است، این اقدام چندان تعجب برانگیز نیست؛ اما از آنجایی که همه ما در طول روز زیاد از این برنامه استفاده می‌کنیم، بهتر از این برنامه را روی حالت بدون صدا بدهیم تا صدای ناگهانی ویدیوها برای افراد دیگر مزاحمت ایجاد نکند.

 

منبع: techcrunch
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar حمید

    این طور نیست. تحلیل اشتباهی انجام داده اید. در آپدیت جدید اگر روی یک ویدئو صدا را وصل کنید روی ویدئو های دیگر مادامی که صدا را قطع نکرده اید صدا وصل می ماند. برای قطع صدا هم به همین صورت است. اگر روی یک ویدئو صدا را قطع کنید روی ویدئو های دیگر هم صدا قطع خواهد بود تا دوباره آنرا وصل کنید.