آپدیت رایگان The Division نقشه‌ی بازی را بزرگتر می‌کند

۱۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

یوبی‌سافت سال گذشته را بیشتر صرف بروزرسانی بخش‌های چند نفره‌ی The Division کرده بود؛‌ طوری که بیشتر محتوای دانلودی و حتی آپدیت‌ها روی مبارزات بازی‌کننده‌ها در مقابل یکدیگر تمرکز داشتند. ظاهرا آپدیت‌های جدید این بازی قرار است برای بازی‌کننده‌های تک‌نفره هم خوشایند باشد. یوبی‌سافت خبر از عرضه‌ی آپدیت جدید The Division داده است؛ یک بروزرسانی رایگان که نقشه‌ی بازی را بزرگتر خواهد کرد.

بخش Resistance در اصل همان Horde Mode است.

آپدیت جدید The Division در گوشه‌ی سمت چپ نقشه‌ی بازی، منطقه‌ای به اسم West Side Pier اضافه خواهد کرد. این منطقه یک اسکله است و محیط مبارزه‌ی آن با دیگر بخش‌های بازی فرق می‌کند. منطقه‌ی West Side Pier یک خانه‌ی امن هم دارد که بازی‌کننده‌ها می‌توانند در آنجا با یکدیگر ملاقات کنند.

یوبی‌سافت گفته برای این ناحیه‌ی جدید برنامه‌هایی دارند. هر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه یک مرحله‌ی کوچک جدید در این منطقه اضافه خواهد شد و دشمنان هم در West Side Pier به صورت پویا جایگذاری می‌شوند. با تمام کردن مراحل این بخش، منابع Division Tech می‌گیرید. این منابع در حالت عادی فقط در Dark Zone پیدا می‌شوند.

بخش جدیدی هم در قالب این آپدیت به بازی اضافه خواهد شد. این بخش همان اسم آپدیت یعنی Resistance را به یدک می‌کشد. بخش Resistance در اصل همان Horde Mode است؛ یعنی با دوستان‌تان موج پس از موج دشمنان را نابود می‌کنید.

بروزسانی جدید The Division پاییز امسال عرضه خواهد شد و همانطور که گفتیم، رایگان خواهد بود. موضوع فقط اینجاست که تصور می‌کنیم پاییز امسال، همه Destiny 2 بازی کنند و کسی سراغ The Division نرود.

تریلر آپدیت The Resistance را در ادامه می‌توانید ببینید.

منبع: Engadget

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما