آیا ال‌جی تولید گوشی G5 را متوقف کرده؟

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

گوشی ال‌جی G5 برخلاف آن‌ چه که انتظار می‌رفت با فروش خوبی مواجه نشد و استقبال جالبی از آن صورت نگرفت. شاید ایده‌ی ماژولار بسیار جذابی داشت؛ اما این ایده نظر کاربران را به سمت خودش جلب نکرد. به نظر می‌رسد همین اتفاقات باعث شد که ال‌جی طراحی ماژولار را نه برای V20 بلکه برای G6 هم در نظر نگیرد و محصولی بسازد که ساختاری مانند سایر محصولات موجود در بازار دارد. حالا خبرگزاری‌های کشور کره‌ی جنوبی به این موضوع اشاره کرده‌اند که ال‌جی تولید G5 را متوقف کرده و تولید آن را ادامه نمی‌دهد.

در خبرگزاری‌ها گفته شده که یکی از تامین‌کننده‌های شرکت ال‌جی که HALLCAST نام دارد ورشکسته شده است. این شرکت یکی از مهم‌ترین شریک‌های الی‌جی در زمینه ساخت G5 و قاب پشتی آن بوده و ورشکسته شدن آن روند تولید این تلفن همراه هوشمند را بسیار سخت می‌کند. در ادامه گفته شده که ال‌جی نتوانسته جایگزینی برای این شرکت پیدا کند و به همین دلیل قصد دارد به تولید G5 پایان دهد.

حالا باید ببینیم که ال‌جی چه تصمیمی در این باره می‌گیرد و در آینده چه اتفاقی برای G5 می‌افتد. این شرکت تا مدتی دیگر گوشی G6 را در نمایشگاه MWC 2017 معرفی می‌کند. گفته شده که این گوشی بدنه‌ای شیشه‌ای دارد.

منبع: theandroidsoul

‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیر حسین

    چقدر بی منطق! اینکه توی دنیایی زندگی میکنیم که یه تولید کننده یه قابلیت روی محصولش میگذاره، در اینجا قابلیت ماژولار، و استقبالی ازش نمیشه، و طرحش شکست میخوره، بعد یه شرکت دیگه میاد یه قابلیت همیشگی رو برمیداره، جک ۳.۵ میلی متری هدفون، و محصولش مثل لواش فروش میکنه!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه