آیفون‌ ۷، آیفون ۶s و آیفون ۵s با مشکل جدیدی مواجه شدند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در چند وقت اخیر مشکلات عجیبی و غریبی برای آیفون‌های شرکت اپل پیش آمده است. گروهی از کاربران با مشکل باتری مواجه شدند و گروهی هم با مشکل از کار افتادن قابلیت لمس صفحه نمایش برخورد کردند. امروز هم در خبرها گفته شده که چند مدل از آیفون‌ها با مشکلی مواجه شده‌اند که به واسطه‌ی آن برنامه‌ی «تلفن» (Phone) گوشی از کار می‌افتد و به نوعی قفل می‌شود. این مشکل با نصب iOS 10.1.1 برای گوشی‌های آیفون ۷، آیفون ۶s و آیفون ۵s به وجود آمده است.

کاربران گفته‌اند برای از بین بردن این مشکل باید برنامه را می‌بستند که آن هم با فشار دادن دوباره دکمه‌ی خانه و کشیدن برنامه به سمت بالا امکان پذیر است. هنوز راه حلی برای برطرف کردن این مشکل اعلام نشده است. شرکت اپل از مشکل پیش آمده باخبر شده و به احتمال زیاد با عرضه‌ی iOS 10.2 تمام مشکلاتی که کاربران به آن اشاره کرده‌اند، برطرف خواهند شد.

شرکت اپل در حال حاضر پنجمین نسخه‌ی آزمایشی iOS 10.2 را در اختیار برخی توسعه دهندگان و کاربران قرار داده است. به نظر می‌رسد که این سیستم عامل به‌زودی برای عموم منتشر خواهد شد و کاربران می‌توانند آن را روی گوشی‌های خودشان نصب کنند.

منبع: forbes

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲۰ دیدگاه
  1. mhasadollahi

    من ۵ اس دارم و آپدیت کردم به ۱۰.۱.۱ ولی هیچکدوم ازین مشکلاتو ندارم •__•

  2. ABB

    من ۶s دارم، از همون وقتی که نسخه های اولیه ۱۰ اومد رو گوشیم ریختم و همش باگ پشت باگ. خب نسخه های بتا طبیعی هست باگ داشته باشن ولی فک میکردم وقتی به مرور نهایی شند درست میشن، ولی متاسفانه این طور نشد. در نهایت همین هفته پیش دیگه بدجوری کفریم کرد. آخرین آپدیت نهایی رو دانلود کردم و گوشی رو تو مد DFU به طور کلی ریستور کردم.
    در نهایت گوشی پاکه پاک شد، هم از برنامه و اطلاعات و هم از باگهای مزخرفش…!

  • 1
  • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما