آیفون ۶s همچنان مدل ۱۶ گیگابایتی خواهد داشت

مجید نوردوست ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۰ 22 جولای 2018

ارزان‌ترین مدل از آیفون‌هایی که اپل آن‌ها را راهی بازار می‌کند، مدل ۱۶ گیگابایتی است. قیمت پایین این مدل باعث شده که افراد بیشتری آن را خریداری کنند.

با توجه به اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد که اپل امسال هم یک مدل ۱۶ گیگابایتی از آیفون جدید راهی بازار می‌کند.

حجم زیادی که سیستم‌عامل iOS به خودش اختصاص می‌دهد، باعث شده که کاربران در مدل ۱۶ گیگابایتی، فضای کافی برای ذخیره اطلاعات نداشته باشند. این موضوع شایعاتی به راه انداخته بود که براساس آن‌ها ممکن است اپل دیگر آیفون را با حافظه‌ی ۱۶ گیگابایتی راهی بازار نکند. به‌تازگی خبرهای جدیدی درباره این موضوع منتشر شده است. با توجه به این خبرها، به‌نظر می‌رسد که اپل همچنان قصد دارد مدل ۱۶ گیگابایتی برای آیفون ۶s و ۶s پلاس معرفی کند. در ادامه این خبرها گفته شده که اپل آیفون‌های جدید را با حافظه‌های ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی راهی بازار خواهد شد. همچنین مشخص شده که آیفون ۶s در حالت قراردادی با قیمت ۱۹۹ دلار، ۲۹۹ دلار و ۳۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. آیفون ۶s پلاس هم در حالت قرار داد با قیمت ۲۹۹ دلار، ۳۹۹ دلار و ۴۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

iphone6s-16gb

به احتمال زیاد طراحی این گوشی‌ها، با مدل‌های قبلی تفاوت زیادی نخواهد داشت، اما اپل از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ برای بدنه آن استفاده کرده است. اپل از این آلومینیوم در ساخت ساعت هوشمند خودش هم استفاده کرده بود. شایعات گفته‌اند که اپل آیفون ۶s را با یک رنگ جدید معرفی خواهد کرد. شرکت اپل برای معرفی آیفون جدید، یک کنفرانس خبری برگزار خواهد کرد. همچنین این شرکت گفته است که برای اولین‌بار کاربران سیستم‌عامل ویندوز هم می‌توانند این برنامه را به صورت آنلاین مشاهده کنند. قبلا برنامه‌های اپل تنها از طریق دستگاه‌های خود این شرکت قابل مشاهده بود.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. علیرضا علیرضا

    سلام برهمه من اولی نفری بودم که ایفون ۳جی اس داشتم وتا اخر عمرم پشیمونم که ایفون ۶ گرفتم
    از وقتی که ایفون گرفتم همش اذیت میکرد خودش خود به خود فریز میشد یعنی تو روشن شدن هنگ میکرد
    هالا خدا به داد این جدیده برسه