آیفون ۲۰۱۸ احتمالا گران‌ترین گوشی اپل می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون ۲۰۱۸ گرانتر است
اگر فرض را بر این بگیریم که تحلیلگران درست ارزیابی کرده‌ باشند آیفون ۲۰۱۸ که امسال به بازار عرضه خواهد شد با مبلغ پایه ۱۱۰۰دلار به فروش خواهد رسید.

درباره قیمت آیفون ۲۰۱۸ نظریات جدیدی مطرح شده که کاملا در تضاد با قبلی‌هاست. قبل‌تر گفته شده بود که به دلایل مختلف احتمالا قیمت گوشی‌های اپل در سال جدید کاهش پیدا خواهد کرد.

با عرضه آیفون x در سال ۲۰۱۷ که ۹۹۹ دلار قیمتش بود و برای مدل ۲۵۶ مگابایتی قیمتش تا ۱۱۴۹دلار هم بالا رفت. شرکت اپل گرانقیمت‌ترین گوشی خودش را عرضه کرد. همان موقع گزارش‌هایی از عدم استقبال کافی از آخرین گوشی اپل بخاطر قیمت بالایش منتشر شد. البته تیم کوک معتقد بود که اپل سود کرده است.

همه این‌ها باعث شد گمانه‌زنی شود که اپل برای اینکه امسال دوباره فروش درخشان داشته باشد قیمت‌هایش را پایین بیاورد اما بنظر می‌رسد که خبر چندان صحت نداشته است. اما تحلیلگران UBS، استیون میلونوویچ و بنجامین ویلسون نظر دیگری دارند.

طبق داده‌هایی که از تاریخچه اپل به دست آمده و براساس اظهارنظرهای  کارمندان سابق این شرکت، وقتی اپل قیمتی را در بازار تثبیت می‌کند معمولا آن را نگهمیدارد و از آن پایین‌تر نمی‌آید. این اطلاعات به این معناست که نه تنها احتمال دارد اپل همان قیمت آیفون X را نگهدارد که حتی ممکن است کمی مبلغ گوشی جدید را بالاتر ببرند تا فروش آیفون X سال ۲۰۱۷ جبران شود.

اگر فرض را بر این بگیریم که تحلیلگران درست ارزیابی کرده‌ باشند آیفون X که امسال به بازار عرضه خواهد شد با مبلغ پایه ۱۱۰۰دلار به فروش خواهد رسید. با توجه به اینکه اپل هنوز خبر قطعی درباره گوشی سال ۲۰۱۸ نداده است بیایید امیدوار باشیم که بهترین اتفاق برای مشتریان پروپاقرص این کمپانی رقم بخورد.

منبع: UBERGIZMO

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما