آیفون ۶s چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

۶ مرداد ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

هنوز اطلاعات زیادی دربار آیفون ۶s منتشر نشده و به‌جز چند تصویر از بدنه آن، اطلاعات دیگری درباره این گوشی موجود نیست. البته این موضوع باعث نشده که کارشناسان درباره ویژگی‌های احتمالی این محصول صحبت نکنند.

آیفون ۶s در شهریور ماه معرفی خواهد شد و قطعا ویژگی‌های جدیدی را به‌همراه دارد. اما این ویژگی‌ها چه چیزهایی خواهند بود؟

آیفون بعدی به احتمال زیاد با نام ۶s شناخته خواهد شد و انتظار می‌رود که مدل آپدیت شده آیفون ۶ باشد. براساس خبرهایی که توسط منابع مختلف منتشر شده‌اند، به‌نظر می‌رسد که آیفون ۶s شباهت بسیار زیادی به آیفون ۶ داشته باشد. در این بین صحبت کارشناسان مختلف درباره آیفون ۶s بسیار جالب است.

iphone6s1

قابلیت Force Touch و فشارسنج
چند ماه پیش شایعه شده بود که اپل قصد دارد قابلیت Force Touch را به آیفون جدید اضافه کند. براساس اطلاعات منتشر شده این قابلیت میزان فشار انگشت کاربر روی دکمه خانه را می‌سنجد و نسبت به آن کارهای مختلفی انجام می‌دهد. این ویژگی قبلا در ساعت اپل و ترک‌پد مک‌بوک‌های جدید به‌کار رفته بود. کارشناسان می‌گویند که این ویژگی در آیفون ۶s قابلیت‌های جدیدی به همراه می‌آورد و شکل کارکردن با آن‌ بسیار متفاوت‌تر از چیزی خواهد بود که در ساعت اپل دیده شد.
گروهی از کارشناسان بر این باور هستند که این ویژگی می‌تواند شکل کارکردن با برنامه‌ها را هم تغییر دهد. کارشناسان می‌گویند که کاربران تا این لحظه در یک محیط دو بعدی قرار داشتند و قابلیت Force Touch می‌تواند بعد سوم را به‌وجود بیاورد. برخی از برنامه‌ها ممکن است در پشت نرم‌افزارهای دیگر قرار گرفته باشند؛ کاربر با فشار دادن بیشتر دکمه خانه می‌تواند به شکل جدیدی به این برنامه‌ها دسترسی داشته باشد. این قابلیت در بازی‌های مختلف هم بسیار کارآمد خواهد بود و ویژگی‌های جدیدی را به «روندبازی» (GamePlay) اضافه خواهد کرد.

iphone6s2

رم بیشتر
کارشناسان اعتقاد دارند که گوشی آیفون ۶s از نظر سخت‌افزاری با تغییرات زیادی همراه خواهد بود و به‌همین دلیل به عنوان یکی از بهترین گوشی‌های سری S اپل شناخته خواهد شد. به‌نظر کارشناسان، کاربران در آیفون ۶s تجربه بهتری به‌دست می‌آورند. از آنجایی که به‌نظر می‌رسد آیفون جدید از رم بیشتری برخوردار باشد، این احتمال وجود دارد که کاربران بتوانند به شکل بهتری با این محصول کار کنند. اگر آیفون جدید رم بیشتری داشته باشد، به این معناست که می‌توانید با سرعت بیشتری بین برنامه‌ها حرکت کنید. آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس با ۱ گیگابایت رم عرضه شده بودند و براساس شایعات منتشر شده، گوشی آیفون ۶s دارای ۲ گیگابایت رم است.

iphone6s4

دوربین بهتر
این احتمال وجود دارد که اپل از دوربین بهتری برای آیفون ۶s استفاده کند. در چند ماه گذشته گزارش‌های مختلفی منتشر شده که به واسطه آن‌ها شرکت اپل قصد دارد از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی برای آیفون جدید استفاده کند. اپل از سال ۲۰۱۱ که گوشی آیفون ۴s را راهی بازار کرده تا این لحظه از دوربین ۸ مگاپیکسلی برای محصولاتش استفاده کرده است.

منبع: Businessinsider

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه