یکی از تامین کننده‌‌های اپل فاش کرده آیفون ۸ شهریور می‌آید

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون 8

با فرض این‌که اپل طبق برنامه عمل کند، آیفون جدید شهریور یا مهر رونمایی می‌شود. اگر منتظر تایید اپل هستید باید بگوییم یکی از تأمین‌کنندگان این شرکت اعلام کرده آیفون ۸ اکتبر (آخر شهریور یا اوایل مهرماه) رونمایی می‌شود.

Finisar که از تأمین‌کنندگان اپل است فاش کرده تماسی دریافت کرده که بر اساس آن یک شرکت حساب درخواست چند میلیون لیزر ویژه به نام VCSEL داده است.  Finisar که نام شرکت متقاضی را نمی‌داند. اما می‌توان حدس زد تنها شرکتی که ممکن است به این لیزر در این حجم نیاز داشته باشد اپل است.

شاید فکر کنید چرا اپل به لیزر نیاز دارد. احتمال می‌دهیم که واقعیت افزوده به‌ویژه حال با عرضه‌ی ARKit  می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد. گفته می‌شود این لیزرها با حس عمق و نقشه‌ی اشیا و البته تشخیص چهره که از ویژگی‌هایی است که برای آیفون ۸ ذکر شده است.

همه‌ی این‌ها باعث می‌شود حدس ما این باشد که بحث در مورد آیفون ۸ است. البته همه بر اساس شایعات است و برای اخبار قطعی هنوز مجبوریم منتظر بمانیم.

شما هم منتظر آیفون ۸ هستید؟

منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar اسماعیل پارسانژاد

  واقعا گندش رو در اوردن هر سال یک گوشی جدید میدن من یک سال و نیم پیش یک ایفون ۶s خریدم الان شهریور بیاد میشه دو نسل قبل واقعا مسخرست

  1. Avatar علي

   ببخشید ، نمیدونست باید از شمااجازه بگیره، میخوای اصلا هر ١٠ سال یکبار گوشی بده؟

  2. Avatar مسعود.ن

   شما سامسونگ داشتی چی‌میگفتی! بنظرم هریکسال تصمیم کاملا صحیح و‌تحسین بر انگیزی باشه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه