آیفون SE 2 پنل شیشه‌ای دارد

خشایار شاهسون ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۰ 22 جولای 2018 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون SE 2

در رسانه‌های تکنولوژی تصاویری منتسب به آیفون SE 2 منتشر شده است. به نظر می‌رسد پنل پشتی این گوشی شیشه‌ای است.

اگر در جریان تازه‌ترین خبرهای تکنولوژی باشید، احتمالا شایعه‌های مختلفی درمورد آیفون SE 2 شنیده‌اید. در رسانه‌های خارجی تصاویری از این گوشی لو رفته که نشان می‌دهد، قاب پشتی آیفون SE 2 پنل شیشه‌ای دارد. این ویژگی باعث می‌شود تا آیفون SE جدید شبیه به آیفون ۸، ۸ پلاس و X شود.

اگر خاطرتان باشد، سال‌ها پیش اپل در گوشی‌های آیفون ۴ و آیفون ۴S دست به اقدام مشابهی زد و بدنه پشتی این تلفن‌های همراه هوشمند را به پنل شیشه‌ای مجهز کرد. با این حال اپل تصمیم گرفت در طراحی مدل‌های بعدی بازنگری کند و پنل شیشه‌ای پشت را حذف کند تا این که در سال گذشته باز هم شاهد قرارگیری پنل شیشه‌ای در پشت گوشی‌های جدید این شرکت بودیم.

آیفون SE جدید

تصویر لو رفته از آیفون SE 2

اگرچه گوشی‌های آیفون ۴ و ۴S شارژ بی‌سیم نداشتند اما شایعه‌های اخیر از بهره‌مندی آیفون SE 2 به این قابلیت خبر می‌دهد. حالا با لو رفتن تصاویر این گوشی و دیدن پنل شیشه‌ای، احتمال قرار گرفتن قابلیت شارژ بی‌سیم بیشتر می‌شود. هم‌چنین این عکس‌ها نشان می‌دهد که آیفون SE جدید از جک هدفون بهره می‌برد؛ قابلیتی که در شایعه‌های اخیر

پیش از این در شایعه‌ای گفته شد که آیفون SE 2 از شارژ بی‌سیم بهره می‌برد. حالا با انتشار تصاویر جدید و دیدن پنل شیشه‌ای آیفون SE جدید، احتمال بهره‌مندی این گوشی از شارژ وایرلس بیشتر می‌شود. با این حال هنوز مشخص نیست تصویر و شایعه‌های منتشر شده درست از آب درآیند. برای همین باید منتظر گزارش‌های بیشتر بمانیم. نمایشگاه WWDC 2018 بین ۴ تا ۸ ژوئن برگزار می‌شود. احتمال می‌رود اپل در این رویداد آیفون SE 2 را معرفی کند. بنابراین با نزدیک شدن به برگزاری این رویداد اخبار مختلفی می‌شنویم و تا نهایی شدن مشخصات احتمالی محصولات اپل باید کمی منتظر بمانیم.

منبع: Ubergizmo

برچسب‌ها :
دیدگاه شما