احتمال ساخت Diablo 4 بیشتر می‌شود

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

براساس اطلاعات منتشر شده از طرف سایت BlizzPro، به نظر می‌رسد که شرکت بلیزارد به جای عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید برای عنوان «دیابلو ۳» (Diablo 3) کار ساخت «دیابلو ۴» (Diablo 4) را آغاز کرده است.

سال گذشته بود که شایعات به عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید برای بازی دیابلود ۳ اشاره می‌کردند. همچنین شایعه شده بود که این بسته‌ی الحاقی جدید در همایش BlizzCon 2015 به نمایش در می‌آید که چنین اتفاقی رخ نداد.

در شایعات جدید گفته شده که استودیوی بلیزارد به جای عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید برای این عنوان، کار ساخت قسمت چهارم را شروع کرده است. این شرکت در لیست کاری جدیدی که منتشر کرده، به دنبال تکمیل کردن تیم سوم خودش است که روی ساخت مجموعه بازی‌های دیابلو کار می‌کنند. در این لیست کاری گفته شده که شرکت بلیزارد به دنبال یک طراح ارشد کانسپ، طراح ارشد شخصیت و سرپرست VFX است که بتوانند روی مراحل اولیه‌ی ساخت یک پروژه‌ی جدید کار کنند. در این لیست کاری مشخص شده که افراد کلیدی که در ساخت بازی دیابلو ۳ نقش داشته‌اند، این استودیو را ترک کرده‌اند.

diablo3-1

به طور مثال «لئونارد بویارسکی» (Leonard Bouyarsky) که سرپرست طراحان دنیای دیابلو ۳ بود، استودیوی سازنده را ترک کرده و «جان ینگ» (John Yang) و «دان وو» (Don Vu) هم از تیم دیابلو ۳ جدا شده‌اند و روی بازی World of Warcraft کار می‌کنند. سایر افراد این تیم هم مشغول برطرف کردن مشکلات بازی و عرضه‌ی بروزرسان‌های مختلف برای این عنوان هستند.

البته هنوز هیچ کدام از این خبرها تایید نشده‌اند و مشخص نیست که آینده‌ی مجموعه بازی‌های دیابلو چه خواهد شد. آیا واقعا بلیزارد قصد دارد بازی دیابلو ۴ را راهی بازار کند یا در آینده شاهد عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید برای دیابلو ۳ خواهیم بود؟

آیا شما دوست دارید که دیابلو ۴ ساخته شود یا می‌خواهید دیابلو ۳ را با مضامین جدیدتر بازی کنید؟

‌‌‌‌‌‌

منبع: Ubergizmo

‌‌‌‌‌‌‌‌

  ????? ?????? ???? ???? ??

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علیرضا

    دیابلو ۳ نسخه ی کرک شده داره؟؟ گشتم چیزی گیرم نیومد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه