ظاهرا اپل به‌زودی از آیفون ۹ پلاس رونمایی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون 9 پلاس

کارشناسان سایت ۹To5Mac با بررسی کدهای نسخه افشا شده iOS 14 در کنار شواهد متعدد مربوط به آیفون ۹، مدارکی در ارتباط با وجود آیفون ۹ پلاس پیدا کرده‌اند که این دو گوشی به‌نوعی جایگزین آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس خواهند شد. اگرچه در مورد آیفون ۹ مبتنی بر نمایشگر ۴.۷ اینچی گزارش‌های زیادی از طرف منابع موجود در زنجیره تامین منتشر شده، ولی این نخستین باری است که شواهد مربوط به مدل بزرگ‌تر آیفون ارزان‌قیمت پیدا می‌شود.

در رابطه با آیفون ۹ به غیر از نمایشگر ۴.۷ اینچی، باید انتظار وجود دکمه هوم دارای تاچ آی‌دی را داشته باشیم. حالا با توجه به کدهای iOS 14، باید انتظار عرضه مدل بزرگ‌تر این آیفون که به احتمال زیادی آیفون ۹ پلاس نام دارد، داشته باشیم که ظاهرا مبتنی بر نمایشگر ۵.۵ اینچی است.

آیفون 9 پلاس

از لحاظ ویژگی‌های مشترک هم باید به تراشه A13 اشاره کنیم که گوشی‌های آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو هم همراه با این تراشه روانه‌ی بازار شده‌اند. از آنجایی که این دو گوشی قرار است با قیمت بسیار ارزان‌تری روانه‌ی بازار شوند، تراشه مذکور باعث می‌شود کاربران آیفون‌های قدیمی مانند آیفون ۶ و ۷ برای خرید سری آیفون ۹ انگیزه‌ی بیشتری پیدا کنند.

همچنین باید بگوییم که در مورد نام آیفون ۹ و آیفون ۹ پلاس هنوز با قاطعیت زیادی نمی‌توانیم اظهارنظر کنیم و طبق برخی شایعات با آیفون SE 2 روبرو خواهیم شد. در هر صورت در فصل بهار باید انتظار معرفی آیفون ۹ یا آیفون SE 2 را داشته باشیم که به احتمال زیاد با استقبال گسترده کاربران هم مواجه می‌شود.

منبع: ۹To5Mac

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما