اختلال در پروازهای کشور

مجید نوردوست ۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۵ ۱ شهریور ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چند ساعت پیش خبرگزاری‌های مختلف به این موضوع اشاره کردند که تمام پروازهای کشور متوقف شده‌اند و فعلا هیچ پروازی انجام نمی‌شود. دلیل این اتفاق نقص فنی در رادار سنتر تهران اعلام شد.

با این حال مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوردر گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، شایعات منتشر شده را رد کرد. و دلیل وجود این اختلالات را به‌روزرسانی برخی سیستم‌های ناوبری و کمک ناوبری مدیریت آسمان کشور دانست. او این طور ادامه داد که به محض پایان یافتن عملیات به‌روزرسانی اطلاعات رسانی دقیق به مردم صورت خواهد گرفت.

روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی هم در واکنش به این خبر از مسافرانی که پروازهایشان در عصرگاه چهارشنبه (اول شهریور ماه) با تاخیر مواجه شده، عذرخواهی کرد.

این شرکت در اطلاعیه خودش گفت:« به اطلاع هم میهنان گرامی می رساند؛ در راستای ارتقای سطح ایمنی و دراجرای برنامه نوسازی سامانه های ناوبری هوایی، بعد از ظهر امروز به علت عملیات نوسازی بخشی از تجهیزات پشتیبان سامانه کنترل پروازی کشور، تعداد کمی از پروازهای داخلی دچار تاخیر احتمالی چند دقیقه ای خواهند شد. لذا بدینوسیله از تمامی مسافران محترمی که پروازشان با تاخیرانجام می شود؛ پوزش می طلبیم.»

‌‌‌‌‌
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما