بیانیه مطبوعاتی دیجی‌کالا؛ دیجی‌کالا برای پاسخ به نیاز مردم در دوران کرونا به استخدام ۲۰۰۰ نیروی جدید نیاز دارد

Digikala PR ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۵ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
استخدام 2000 نیروی جدید در دیجی کالا

دیجی‌کالا برای خدمت‌رسانی و پاسخ به افزایش تقاضای میلیون‌ها کاربر خود در سراسر کشور در شرایط شیوع ویروس کرونا، در فاز اول به ۲‌هزار همکار جدید در بخش انبارداری، لجستیک و ارسال کالا نیاز دارد.

در شرایط سخت فعلی که خرید اینترنتی برای همه‌ی ما تبدیل به یک نیاز ضروری و عامل مهمی برای کاهش تردد و کمک به قطع زنجیره شیوع کرونا شده، دیجی‌کالا تلاش کرده است با تمام توان خود در کنار مردم عزیز کشور بایستد و تلاش کند بخشی از راه حل باشد و این امر را مسئولیت اجتماعی مهم خود می‌داند.

باید توجه داشت، که پاسخ به این حجم از افزایش تقاضای جدید، که پیش‌بینی نشده بود و در شرایط عادی نیز وجود نداشته است، نیاز به زیرساخت‌های لجستیکی و فناورانه گسترده، انبارها، مراکز پردازش و عملیات متعدد و منابع انسانی آموزش‌دیده دارد که به هیچ وجه امکان ایجاد آن به طور یک شبه یا حتی چندهفته‌ای برای هیچ شرکتی در جهان میسر نیست و به همین دلیل بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری جهان مانند علی بابا، آمازون و اوکادو نیز با چالش‌های جدی در این روزها مواجه هستند.

در کنار مسئولیت مهم خدمت‌رسانی دیجی‌کالا در شرایط کنونی، مسئولیت مهم دیگری نیز وجود دارد و آن حفظ سلامت ۵ هزار همکار فعلی دیجی‌کالاست که بخش عمده آن‌ها از بخش عملیات هستند. در راستای حفظ سلامت همکاران، شیفت‌ها و بازه‌های کاری را کوتاه‌تر و زمان های استراحت و مرخصی‌ها را بیشتر کرده‌ایم. همینطور رعایت و اجرای پروتکل‌های پیشگیری و بهداشتی هم تاثیر کاهشی بر میزان ظرفیت لجستیکی و عملیاتی و توان سرویس‌دهی دیجی‌کالا گذاشته و این امر منجر به محدودیت ثبت سفارش برای مشتریان شده است. از همه کاربران عزیز دیجی‌کالا، خواهش می‌کنیم تا در این مدت با ثبت سفارش‌های ضروری خود و صرف‌نظر از خریدهای معمولی در این بازه زمانی، امکان ارسال کالاهای ضروری را به تعداد بیشتری از هموطنان مهیا سازند.

برای جبران این کاهش ظرفیت، دست‌کم به ۲۰۰۰ نیروی جدید در بخش عملیات، تحویل و ارسال و کارگر انبار نیاز داریم. اولویت استخدام با داوطلبینی است که در شرایط رکود کسب‌وکارها، شغل خود را از دست داده‌اند و از نیروهای عملیاتی این شرکت‌ها دعوت می‌کنیم به دیجی‌کالا بپیوندند. شرایطی در نظر گرفته شده که این عزیزان پس از عبور از شرایط فعلی و عادی شدن شرایط سایر کسب‌وکارها بتوانند به شرکت‌های قبلی خود بازگردند.

همچنین برای قدردانی از این عزیزان که در شرایط فعلی به فداکاری و خدمت‌رسانی می پردازند علاوه بر حقوق و مزایای قانونی بسته‌های حمایتی ویژه در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از فرآیندهای مصاحبه و استخدام این لینک در دسترس است.

فرآیند استخدام

مراحل اولیه ثبت‌نام آنلاین از این لینک در دسترس است.

فرم استخدامی دیجی‌کالا
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵۲ دیدگاه
 1. Avatar سامان اسدی پور

  سلام من از ارومیه مزاحمتون میشم ۲۷سالمه میخاستم شرایطه استخدامو بدونم بی زحمت واینکه تو شهر خودم نمایندگی داره دیجی کالا

 2. Avatar حسین

  با سلام من نزدیک به انبار شرق زندگی میکنم با توجه به نزدیکی و تجربه اینجانب ایا در این زمینه. ایا این مرکز نیاز به پرسنل ندارد با تشکر

 3. Avatar مرتضی یگانه

  سلام. آیا برای بخش های اداری و فعالیتهای دفتر مرکزی نیاز به استخدام دارید؟
  متشکرم

 4. Avatar نقی

  باسلام،بنده،۲۸سال،لیسانس،با روابط عمومی بالا،شهر تهران،در خدمتگزاری،واماده استخدام هستم،سپاسگزارم

 5. Avatar سارا

  سلام، همکار خانم هم نیاز دارید؟ من دقیقا موقعیت مکانیم در فاصله نزدیک یکی از انبارهاتون هستش

 6. Avatar محمد خاطری کازرونی

  سلام. من می‌خواهم در بوشهر پخش کنم سفارش های مردم در بوشهر نمایندگی دارد یا نه

 7. Avatar میثم

  سلام

  برادرم به خاطر کرونا شلغش رو از دست داد. قراردادش رو تمدید نکردن

  و شرق تهران هستیم

 8. Avatar حجت

  سلام برای کسانی که ساکن بوشهر هستند هم استخدام دارید؟!

 9. Avatar علیرضا نوری

  با سلام،بنده ۳۰سال سن ،دیپلم،محل اقامت غرب تهران ،با روابط عمومی بالا ، آماده استخدام هستم

 10. Avatar علی

  من فوق لیسانس برق دارم قسمت تاسیسات آیا استخدام دارید