استوری‌های اینستاگرام را می‌توان همزمان روی فیس‌بوک پست کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

زمانی که اینستاگرام قابلیت استوری خود را راه انداخت، افراد زیادی به این شبکه‌ی اجتماعی به خاطر تقلید از اسنپ‌چت خرده گرفتند. با این حال، قابلیت استوری اینستاگرام آن‌قدر محبوب و بزرگ شده است که دیگر برای کسی مهم نیست از کجا آمده است. فیس‌بوک سعی کرده این قابلیت‌ها را به فیس‌بوک و واتس‌اپ هم بیاورد، ولی آن‌ها به اندازه‌ی اینستاگرام محبوب نشده‌اند.

امکان پست مستقیم ایستوری‌های اینستاگرام به فیس‌بوک فراهم شده است.

فیس‌بوک می‌خواهد محبوبیت و استفاده از استوری‌های فیس‌بوک را هم بیشتر کند و در جدیدترین اقدام خود، امکان پست مستقیم ایستوری‌های اینستاگرام را به فیس‌بوک فراهم کرده است. می‌توان از این پس استوری‌ها را به صورت همزمان روی فیس‌بوک و اینستاگرام پست کرد.

یعنی اگر از معدود افرادی هستید که از استوری‌های فیس‌بوک استفاده می‌کنید، از این پس دیگر لازم نیست پست خود را سیو و آن را دوباره آپلود کنید. اگر دوستانی دارید که روی اینستاگرام نیستند و از فیس‌بوک استفاده می‌کنند، می‌توانید به راحتی استوری‌های خود را برای آن‌ها هم منتشر کنید.

قابلیت پست همزمان استوری روی فیس‌بوک و اینستاگرام در حال حاضر برای حساب‌های کاربری اینستاگرام که حالت Business دارند، فعال شده است.

منبع: Tech Crunchبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما