میزان استقبال مردم از استوری‌های اینستاگرام بیشتر شد

۱۴ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به نظر می‌رسد که قسمت استوری‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام حسابی طرفدار پیدا کرده و به بخش جذاب این شبکه اجتماعی تبدیل شده است. البته این استقبال قابل پیش بینی هم بود چرا که اینستاگرام همیشه ویژگی‌های جدیدی را به این قسمت اضافه می‌کند که عموما هم مورد توجه مردم قرار میگیرند. حالا بد نیست بدانید که میزان کاربرانی که در روز از قسمت استوری استفاده می‌کنند به ۳۰۰ میلیون نفر رسیده است. لازم به ذکر است که قسمت استوری در برنامه اسنپ‌چت روزانه ۱۷۳ میلیون کاربر فعال دارد.

اینستاگرام اوایل سال ۲۰۱۷ به این موضوع اشاره کرد که روزانه ۲۵۰ میلیون نفر از ویژگی استوری استفاده می‌کنند و به نظر می‌رسد که توانسته ۵۰ میلیون نفر به این تعداد اضافه کند. در قسمت استوری کاربران به قابلیت‌هایی مثل پخش زنده ویدیو به صورت انفرادی و دو نفره و امکان انتشار استوری روی فیسبوک هم دسترسی دارند. همچنین در قسمت استوری فیلترها و استیکرهای مختلفی وجود دارند که به وسیله آن‌ها می‌توانید تصاویر و ویدیوهای بامزه درست کنید.

همین چند روز پیش پشتیبانی از زبان‌های فارسی و عربی هم به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد و اکنون کاربران فارسی زبان راحت‌تر می‌توانند از این برنامه استفاده کنند.

منبع: techcrunch
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه