کوالکام شایعات گرم شدن بیش از اندازه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ را رد کرد

مجید نوردوست ۹ آبان ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۰ 22 جولای 2018
snapdragon-820

درچند سال گذشته کوالکام خودش را به عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه‌ی ساخت تراشه‌های موبایل معرفی کرده است؛ اما تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ که سال گذشته راهی بازار شد با مشکل گرمایی مواجه شده بود.

شرکت کوالکام شایعه‌های منتشر شده درباره‌ی گرم شدن بیش از اندازه‌ی تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ را تکذیب کرد.

گرم شدن اسنپ‌دراگون ۸۱۰ مشکلات زیادی را در تلفن‌های همراه مختلف به وجود آورد و این موضوع باعث شده که شایعاتی درباره‌ی گرم شدن بیش از اندازه‌ی تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ هم منتشر شود. درحالی که هنوز نسل جدید تراشه‌های کوالکام راهی بازار نشده‌اند، در برخی خبرها گفته شده که این محصول با مشکلات گرمایی مواجه است. حتی در این خبرها گفته شده بود که سامسونگ برای رفع این مشکل به کوالکام کمک خواهد کرد.

پس از منتشر شدن این شایعه‌ها، شرکت کوالکام به‌سرعت آن‌ها را تکذیب کرده است. به دلیل اینکه تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ هنوز راهی بازار نشده، مشخص نیست که این شایعات تا چه اندازه درست بوده‌اند؛ اما از آنجایی که سامسونگ می‌خواهد از اسنپ‌دراگون ۸۲۰ روی گوشی گلکسی S7 استفاده کند، احتمال دارد که برای برطرف کردن این مشکل با کوالکام همکاری کرده باشد.

شرکت کوالکام قبلا گفته بود که اسنپ‌دراگون ۸۲۰ این محصول بسیار قدرتمند خواهد بود و به همین دلیل امیدواریم که این شایعات تنها در حد همان شایعه باقی بمانند. البته با عرضه شدن تلفن‌های همراه مختلف با این تراشه مشخص خواهد شد که آیا این محصول بیش از اندازه گرم می‌شود یا خیر.

منبع: G for Games

برچسب‌ها :
دیدگاه شما