اسپیکرهای دیواری هوشمند، زیبا و گران‌قیمت Bang & Olufsen

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بنگ و اولوفسن (Bang & Olufsen) همیشه با طراحی‌های خاص و گران‌قیمت اسپیکرهایش توجه‌ها را به خود جلب کرده اما بئوسوند شیپ (BeoSound Shape) مدل جدید این اسپیکرها، احتمالا جالب‌ترین آن‌هاست.

BeoSound Shape  یک اسپیکر بی‌سیم است به شکل پنلی از مجموعه‌ای از شش ضلعی‌هاست. این مجموعه در پس زمینه‌ای از خانه و روی دیوار نصب می‌شود به‌طوری که خود اسپیکرها توی چشم نیستند. Bang & Olufsen الگوریتمی طراحی کرده که بر اساس آن شما یک فضای صدای ثابت دارید که با جابجا شدن در اتاق میزان صدایی که می‌شنوید، تغییر نمی‌کند.اسپیکر دیواری

در قلب مجموعه، هسته‌ی BeoSound و هاب اتصال، وجود دارد که پشت یکی از کاشی‌ها پنهان شده است. این هسته سخت‌افزارهای ایرپلی، کروم کست، اسپاتیفای کانکت و بلوتوث ۴.۱ را در کنار ساپورت سیستم BeoLink دارد. هسته‌ی BeoSound همچنین ورودی‌های سیمی برای اترنت یا قابلیت لاین این دارد. با این حال تمرکز این اسپیکرها بر ورودی‌های سیم است. فروش این مجموعه با ۴ اسپیکر، دو جذب‌کننده‌ی صدا، یک آمپلی‌فایر و یک‌خانه‌ی هسته و ۸ کاشی مخصوص آن با ۴۰۰۰ دلار آغاز شده است. این سیستم می‌تواند گسترش بیابد و تا ۱۱ آمپلی‌فایر را پوشش دهد.

باید یادآوری کرد با این‌که کیفیت صدای این اسپیکرها به‌اندازه‌ی زیبایی طراحی آن خوب است، به نظر می‌رسد شکل آن بیشتر برای گوش دادن گاه‌گاهی به موسیقی مناسب باشد تا استفاده‌ی همیشگی علاقه‌مندان به موسیقی. علاوه بر این، با این قیمت بالا می‌توان از اسپیکرهای دیگر با کیفیت صدای بهتر و طراحی ساده‌تر استفاده کرد و کار طراحی را به طراحان داخلی سپرد. البته قطعا این مسئله سلیقه‌ای است. شما چطور فکر می‌کنید؟

این اسپیکرها مردادماه به بازارهای جهانی خواهند آمد.

منبع: The verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما