اطلاعات تکمیلی از تویوتا E-Racer؛ مدل جذابی که قابل راندن نیست

۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نمایشگاه خودرو توکیو ۲۰۱۹ که چندی پیش برگزار شد، مکانی پرهیجان برای خودروسازان ژاپنی بود. شرکت‌های مختلف همچون هوندا ، میتسوبیشی،‌سوبارو و نیسان، محصولات و مدل‌های مفهومی جدیدی را در این نمایشگاه رونمایی کردند تویوتا نیز در این نمایشگاه حضور داشت و از مدل مفهومی جدید خودش، موسوم به تویوتا E-Racer رونمایی کرد. این خودرو، یک ماشین مسابقه علمی تخیلی است که جاه طلبی‌های این شرکت ژاپنی را اثبات می‌کند.

تویوتا

ایده ساخت خودروهای برقی در سال‌های گذشته ثابت و بدون تغییر باقی مانده و تنها شاهد یک ارابه چهارچرخ و فرمان در این محصولات هستیم. اما تویوتا E-Racer مسیری متفاوت را در پیش گرفته است. این خودرو با استفاده از یک عینک دیجیتالی، می‌تواند شما را به هر مسیر مسابقه‌ای در جهان و هر تاریخی که می‌خواهید ببرد. تویوتا اعلام کرد مشتریان تویوتا E-Racer می‌توانند از طریق سیستم پیشرفته سفارشی سازی این خودرو، هر تجربه‌ای از مسابقات رالی که دوست دارند را داشته باشند، اما تویوتا E-Racer در دنیای واقعی قابل راندن نیست، و این موضوع خودرودوستان را به شدت آزار می‌دهد.

تویوتا

از نظر ظاهری، تویوتا E-Racer با هر خودرویی که تاکنون از تویوتا دیده‌ایم، متفاوت است. این محصول خودرویی تک نفره و اسپرت است که شکل مشابه خودروهای مسابقه‌ای را در چراغ‌های جلو رعایت کرده است. چراغ‌ها شبیه حرف C طراحی شده‌اند و در چهار گوشه خودرو قابل مشاهده هستند، علاوه برآن، یک آرم روشن در مرکز جلوپنجره قرار گرفته است.

تویوتا

تویوتا اعتقاد دارد که آینده صنعت اتومبیل‌سازی، به قابلیت‌های شخصی سازی این محصولات وابسته است. آکیو توودودا، مدیر عامل تویوتا در مراسم رونمایی از مدل مفهومی تویوتا E-Racer گفت: ما در آینده خودروهایی را خواهیم راند که شدیدا از نظر عاطفی به آنها وابسته هستیم، و این وابستگی به واسطه شخصی سازی بدست خواهد آمد. توودودا این خودروها را اسب‌های دوست داشتنی می‌نامد.

منبع: MOTOR1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar ایلان ماسک

    هر وقت ماشین ها تونستن روی هوا (حتی شده چند سانت) حرکت کنن اونوقت میشه گفت تغییری در دنیای ماشین ها اتفاق افتاده وگرنه اینا همش بچه بازیه.