اطلاعات جدید از Battlefield V لو رفت

مجید نوردوست ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ 7 مارس 2018
بتلفیلد ۵

همین چند وقت پیش بود که با اولین اطلاعات از قسمت جدید مجموعه بازی‌های بتلفیلد مواجه شدیم.  شایعات می‌گویند که این بازی با نام Battlefield V شناخته می‌شود و اتفاقات آن در زمان جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد. امروز یکسری اطلاعات جدید از این بازی منتشر شده که نشان می‌دهد بتلفیلد جدید دارای سناریوی Co-op خواهد بود.

شایعات می‌گویند که سناریوی Co-op نقش پررنگی در جریان بازی ایفا می‌کند، اما تنها در حالت Conquest می‌توان آن را بازی کرد. حتی این احتمال وجود دارد که بتوان بخش داستانی بازی را هم به صورت Co-Op تجربه کرد.

شایعات می‌گویند که سناریوی داستانی این بازی به صورت سریالی همانند بازی بتلفیلد ۱ اجرا می‌شود و چند خط داستانی مختلف را در قسمت‌های مختلف روایت می‌کند. گفته شده روند داستانی تمرکز زیادی روی ارتش آلمان و اتفاقات زمان جنگ جهانی دوم خواهد داشت.

شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که این بازی را در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ نشان خواهد داد. همچنین مشخص شده که استودیوی سازنده در حال ساخت اولین تریلر این بازی است. قطعا در بهار سال آینده با اولین تریلر و اطلاعات رسمی این عنوان روبه‌رو می‌شویم.

منبع: venturebeat

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Ali Ali

    سلام آقای نوردوست ممنون به خاطر خبری که دادین ما هم امید داریم این بازی رو در E3 ببینیم آقای نوردوست من یک پی سی گیمرم
    و از یک سال پیش دارم پول جمع میکردم که پی سی قوی دست و پا کنم ولی با این وضعی که پیش اومده نمی دونم چی کار کنم صبر کنم یا پی سی بخرم یا کنسول بخرم لطفا اگه بشه یک پادکست بازی در مورد پی سی گیمرها و این قیمت های نجومی قطعات پی سی صحبت کنید.