نخستین مرکز مراجعه حضوری مشتریان دیجی‌کالا افتتاح شد

۱۶ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین

نخستین مرکز مراجعه حضوری دیجی‌کالا برای ارتباط موثر با مشتریان دیجی‌کالا در مرکز خرید پلاتین تهران راه‌اندازی شد.

در این مرکز مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و سرویس‌های مورد نیاز مشتریان ارائه می‌شود تا تجربه خوشایندی از خرید برای مشتری بسازد.

مهم‌ترین هدف این مرکز پذیرش مشتریانی است که به دلایل مختلف تمایل به حضور برای تحویل گرفتن کالای خود یا تحویل دادن کالای مرجوعی دارند. همچنین کالاهایی مثل گوشی‌های موبایلی که تحت خدمات گارانتی دیجی‌کالا قرار دارند و شامل تعمیر تحت خدمات گارانتی هستند، می‌تواند در این مرکز به مشتریان تحویل داده شود.

از جمله مزایای تاسیس فروشگاه‌های فیزیکی برای یک فروشگاه اینترنتی تسهیل فرایندها برای مشتریانی است که به نحوی در خرید یا مرجوع کردن سفارش خود دچار مشکل شده‌اند. همچنین در چنین فضایی مشتریان امکان گفتگوی مستقیم با همکاران دیجی‌کالا و مطرح کردن نظرات و انتقادات خود را خواهند داشت. گاهی مشتریان برای دریافت سفارش خود با مشکل زمان‌بندی روبه‌رو می‌شوند. برای مثال زمان تحویل کالا برای آن‌ها مناسب نیست یا امکان انتظار چند ساعته در منزل یا محل کار برای دریافت کالای خود را ندارند. در این شرایط امکان دریافت حضوری کالا می‌تواند گزینه مناسبی برای تعدادی از مشتریان دیجی‌کالا باشد.

در آینده در این مرکز فضایی ایجاد می‌شود تا افراد امکان ارائه نظرات و پیشنهادات خود را داشته باشند و امکان مشاوره برای فروشندگان دیجی‌کالا هم فراهم خواهد شد. تا پایان سال ۱۳۹۹ تعداد این مراکز در تهران و دیگر شهرها افزایش خواهد یافت.

مرکز امور مشتریان دیجی‌کالا در حال حاضر شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ تا ۲۱ به جز ایام تعطیل رسمی آماده ارائه خدمات به مشتریان دیجی‌کالا است.

آدرس مرکز امور مشتریان دیجی‌کالا:

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، نبش سیمای ایران، مرکز خرید پلاتین، طبقه اول، پلاک ۱۰۷

فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین
 • فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین
 • فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین
 • فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین
 • فروشگاه فیزیکی دیجی کالا در پلاتین
دیدگاه شما

۲ comment
 1. Avatar ی

  دیجی کالا
  کلا یه سطح بالاتر از فروشگاه های اینترنتی داخل ایرانه
  ولی یه سری نقاط ضعف داره که من یکیشو از نظر خودم میگم
  اونم معطلی زیاد بسته واسه بسته بندی توی مرکز پردازش دیجی کالا
  امیدوارم که این مشکل رو حل کنید
  شاد و سربلند باشید .

 2. Avatar امیر

  عالی و اطلاع رسانی مناسب و نظم نوین در مورد کسب و کار و برخورد عالی پرسنل و همه عزیزان و درود بر دی جی کالا