مکالمه گروهی واتساپ به زودی به بیش از ۴ نفر افزایش می‌یابد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
مکالمه گروهی واتساپ

با توجه به آنچه که از بررسی کدهای موجود در نسخه بتا واتساپ بدست آمد، به نظر می‌رسد مکالمه گروهی در این پیام رسان در آینده‌ای نزدیک به بیش از ۴ نفر افزایش می‌یابد.

با شیوع بیماری کرونا، بسیاری از کاربران به ناچار فعالیت‌های خود را از خانه پیگیری می‌کنند و این مسئله باعث شده برنامه‌های پیام رسان، خصوصا آن‌هایی که از قابلیت تماس تصویری برخوردارند، برای اهداف گوناگون بیش از پیش مورد استفاده قرار بگیرند.

در این بین اگر شرکتی بتواند برنامه خود را با قابلیت‌های بیشتری مجهز کند می‌تواند کاربران بیشتری را هم به سوی خود جذب کند. مثلا گوگل ظرفیت تعداد افرادی را که می‌توانند در یک تماس ویدئویی در برنامه Google Duo حضور داشته باشند را ۵۰ درصد افزایش داد و حالا نوبت به فیسبوک رسیده تا پیام رسان خود را بروزتر کند.

واتساپ شاید در مقایسه با برخی از رقبا قابلیت چندان زیادی نداشته باشد اما همچنان یکی از پر استفاده‌ترین‌هاست و لذا شرایط ایجاب می‌کند با سرعت بیشتری خود را مجهزتر از قبل کند. یکی از این قابلیت‌ها افزایش تعداد کاربران در مکالمات است که با بررسی کدهای نسخه بتای این پیام رسان، به نظر می‌رسد در حال انجام شدن باشد.

بیشتر بخوانید: افزایش محدودیت فوروارد پیام در واتس‌اپ؛ جلوگیری از گسترش اخبار جعلی درباره ویروس کرونا

در حال حاضر واتساپ تنها اجازه می‌دهد ۴ نفر به صورت همزمان با یکدیگر تماس گروهی برقرار کنند و این میزان برای اهدافی نظیر آموزش واقعا کم است. سوای این مسئله، واتساپ با این محدودیت قافله را به خیلی از پیام رسان‌های رقیب نیز باخته و این می‌تواند بسیار نگران کننده باشد.

با این حال فعلا که به نظر می‌رسد واتساپ مسیر خوبی را در پیش گرفته و کاربرانی هم که می‌خواهند از این قابلیت استفاده کنند باید همگی آخرین نسخه برنامه را روی گوشی خود نصب داشته باشند. البته هنوز مشخص نشده دقیقا این بروزرسانی قرار است چه تعداد کاربر را به مکالمه گروهی واتساپ اضافه کند اما هرچه که هست باید عددی بزرگ و قابل توجه باشد. خبرهای بیشتر در این رابطه به زودی منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: ۸ راه حل برای رفع مشکل دانلود فایل‌ها در واتساپ وب

منبع: gsmarenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. سینا

    سلام نزده حداکثر تا سقف چند نفر ظرفیت رو افزایش می دهند ؟

    1. سلام دوست عزیز. خیر فعلا به این نکته اشاره نشده اما به نظر می‌رسه بیشتر از ۶ نفر باشه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما