سامسونگ نسل جدید الترابوک‌ های خودش را معرفی کرد

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
samsung notebook 9

سامسونگ نسل جدید الترابوک‌های سری ۹ خودش را معرفی کرد. این الترابوک در چهار مدل مختلف راهی بازار می‌شود.

الترابوک‌های سری ۹ سامسونگ در چهار مدل با سخت افزارهای متفاوت راهی بازار می‌شود.

مدل اولیه‌ی این الترابوک یک صفحه‌نمایش ۱۳٫۳ اینچی با کیفیت ۱۰۸۰p دارد و از نسل ششم پردازنده‌های Core i5 اینتل برای آن استفاده شده است. همچنین باتری آن تا ۱۰ ساعت دستگاه را روشن نگه‌ می‌دارد و با قیمت ۹۹۹ دلار راهی بازار می‌شود.

مدل دوم، از یک نمایشگر ۱۵ اینچی با کیفیت ۱۰۸۰p بهره می‌برد و برای آن از پردازنده‌ی Core i7 استفاده شده و باتری آن تا ۱۲ ساعت دستگاه را روشن نگه‌ می‌دارد. این دستگاه هم با قیمت ۱۱۹۹ دلار در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

مدل سوم که Notebook 9 نامیده می‌شود، یک صفحه‌نمایش ۱۳٫۳ اینچی با دقت تصویر ۳۲۰۰ در ۱۸۰۰ پیکسل دارد و می‌توان صفحه‌نمایش آن را چرخاند. این محصول از پردازنده‌ی Core i7 بهره می‌برد و باتری آن تا ۷:۳۰ ساعت دستگاه را روشن نگه می‌دارد. این دستگاه را می‌توان با قیمت ۱۱۹۹ دلار خرید.

samsung notebook 9

نسل جدید الترابوک‌های سری ۹ سامسونگ

آخرین مدل هم Notebook 9 Pro نام دارد. این محصول ۱۵٫۶ اینچی از صفحه‌نمایشی با دقت تصویر ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل بهره می‌برد و از تراشه‌ی Core i7 برای آن استفاده شده است. همچنین باتری آن هم ۶:۳۰ ساعت دستگاه را روشن نگه می‌دارد و کاربران می‌توانند آن را با قیمت ۱۳۹۹ دلار خریداری کنند.

تمام مدل‌ها با ویندوز ۱۰ راهی بازار می‌شوند و از ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی فلش و ۸ گیگابایت رم بهره می‌برند. در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی این محصول را مشاهده کنید:

‌‌‌‌‌

منبع: Liliputing

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar عبداله رضوی

    جاگذاری پرت های بزرگ و جاگیر معطل بزرگ آلترابوک هاست

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه