ال‌جی به برند شماره یک تلویزیون‌های OLED‌ تبدیل خواهد شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت ال‌جی به شکل جدی قصد دارد خودش را به برند شماره یک تلویزیون‌های OLED در دنیا تبدیل کند. این شرکت در نمایشگاه IFA توانست محصولات جدیدی را به نمایش در بیاورد و تصمیم گرفته که فروش محصولاتش نسبت به شش ماهه اول سال ۲۰۱۵ را تا ۵ برابر افزایش دهد.

شرکت ال‌جی قصد دارد در آینده، در هر دقیقه یک تلویزیون OLED به فروش برساند.

به نظر می‌رسد که شرکت ال‌جی قصد دارد سیاست‌های خودش را برای فروش تلویزیون تغییر دهد. به تازگی این شرکت خط تولید تلویزیون‌های خودش را گسترش داده و سعی دارد از پتانسیل موجود در بازار تلویزیون‌های هوشمند، نهایت استفاده را ببرد. براساس گفته‌های مدیرعامل ال‌جی این شرکت قصد دارد در آینده کاری کند که در هر دقیقه یک تلویزیون OLED به فروش برساند.
برای اینکه ال‌جی بتواند به این هدف دست پیدا کند، قصد دارد از تکنولوژی‌های جدید مانند HDR در تلویزیون‌های OLED خودش استفاده کند. این تکنولوژی به تازگی توانسته نظر مشتریان را به خوبی به سمت خودش جلب کند.
شرکت ال‌جی به‌تازگی کارهای تبلیغاتی زیادی را در زمینه معرفی تلویزیون‌های OLED خودش انجام داده است. از نسخه جدید سیستم عامل Web OS روی آن‌ها استفاده کرده و سعی کرده شبکه‌هایی مانند Netflix و YouTube را روی محصولاتش به نمایش در بیاورد. همچنین این شرکت قصد دارد با توجه به کشورهایی که محصولاتش را در آن‌ها به فروش می‌رساند، مضامین مختلفی برای آن‌ها در نظر بگیرد.
ال‌جی گفته است که قصد دارد محصولات جدیدی را هم در زمینه نمایشگرهای مختلف و سیستم‌های صوتی که با بلوتوث کار می‌کنند، تولید و راهی بازار کنند.

LG-OLED-TV-NO1-1

منبع: Uber Gizmo

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه