ال‌جی گوشی جدید با صفحه نمایش قابل انعطاف می‌سازد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه

دیگر از زمانی که گوشی تاشو ساخته و راهی بازار می‌شد، خیلی گذشته است؛ اما شرکت سامسونگ از چند سال پیش تصمیم گرفت که چند گوشی تاشو راهی بازار کند که با استقبال خوبی هم مواجه شد. البته چند وقتی هم می شود که گوشی‌های تاشو شکل و شمایل دیگری به خودشان گرفته‌اند. گفته شده که نسل جدید این محصولات به صورتی ساخته می‌شوند که بتوان آن‌ها را به تبلت هم تبدیل کرد. سامسونگ از جمله شرکت‌هایی است که به احتمال زیاد تا پایان سال ۲۰۱۷ محصولی با صفحه نمایش قابل انعطاف تولید می‌کند که کاربر با بازکردن گوشی با یک تبلت روبه‌رو می‌شود. حالا شایعه شده که شرکت ال‌جی هم قصد دارد چنین محصولی تولید و راهی بازار کند. این شرکت کره‌ای به تازگی یکسری پتنت در کشور آمریکا ثبت کرده که جزو دسته‌ی گوشی‌های تاشو قرار می‌گیرند.

در این پتنت‌ها گفته شده که گوشی‌ جدید ال‌جی از چند قسمت تا می‌شود و در نهایت به حالت یک تبلت در می‌آید. با نگاهی به تصاویر منتشر شده از این پتنت‌‌ها به خوبی متوجه ساختار گوشی‌های جدید می‌شوید. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که این پتنت‌ها دلیلی بر ساخته شدن چنین محصولی نمی‌شوند و تنها ایده‌های یک شرکت را نشان می‌دهند.

گفته شده که شرکت لنوو هم قصد دارد چنین محصولی راهی بازار کند. پس در آینده باید شاهد عرضه‌ی چنین گوشی‌هایی از طرف سامسونگ، ال‌جی و لنوو باشیم.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از پتنت جدید ال‌جی را ببینید:

منبع: trendytechz

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما