امکان پخش زنده‌ی اینستاگرام در اختیار کاربران قرار گرفت

۲۳ آذر ۱۳۹۵ | ۰۹:۲۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مسئولان اینستاگرام  که قبلا اعلام کرده بودند ویژگی پخش زنده را در اختیار کاربران این شبکه‌ی اجتماعی قرار می‌دهند، شب گذشته این امکان را در اختیار کاربران قرار دادند. ویژگی پخش زنده به همان قسمت ارسال Stories اضافه شده و کاربران با مراجعه به این قسمت دکمه‌ی Live را مشاهده خواهند کرد. در زمان پخش زنده هم دوستان و اعضای خانواده می‌توانند برای شما نظر و ایموجی‌های مختلف ارسال کنند.

امکان ذخیره کردن ویدیوهای پخش زنده وجود ندارد و به همین دلیل پس از به پایان رسیدن مدت زمان پخش زنده دیگر نمی‌توانید آن را مشاهده کنید. این امکان وجود دارد که بتوان امکان دیدن پخش زنده را به نفرات مختلف محدود کرد.

زمانی که ویدیویی به صورت زنده روی اینستاگرام اضافه می‌شود، آیکون Top Live بالای اسم کاربر نشان داده می‌شود و با لمس آن می‌توانید ویدیو را مشاهده کنید. این ویژگی در حال حاضر فعلا در آمریکا عرضه شده و گفته شده که در هفته‌‌های آینده همه‌ی کاربران این شبکه‌ی اجتماعی می‌توانند از آن استفاده کنند.

منبع: Engadget

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Ordi22amir

    من اینیستامو آپدیت کردم این قابلیت برای منم اضافه شده همون طور که گفتید تو قسمت استوری بالای صفحه قرارگرفته من پخش زنده باشگاه رئال مادرید رو دیدم جای پیشرفت داره هنوز در کل خوب بود