اندروید ۶.۰ در راه گوشی‌های هواوی

۳۰ دی ۱۳۹۴ | ۰۸:۳۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Mate 7

شرکت هواوی به تازگی «اندروید ۶.۰» (Android 6.0) را روی گوشی Mate 7 آزمایش کرده و به احتمال زیاد این گوشی تا چند وقت دیگر به جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید بروزرسانی می‌شود.

هواوی نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۶.۰ برای گوشی‌های Mate 7 ،Honor 6 ،Honor 6 Plus و Honor 4X عرضه می‌کند.

این شرکت در حال حاضر به دنبال افرادی است که بخواهند جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید را روی گوشی خودشان آزمایش کنند. البته هواوی اعلام کرده این سیستم عامل روی مدل‌های MT7-L09 و MT7-TL10 نصب می‌شود. پس اگر گوشی Mate 7 شما یکی از این دو مدل است، می‌توانید اندروید ۶.۰ را زودتر از سایرین روی تلفن همراه هوشمند خودتان نصب کنید.

اگر می‌خواهید اندروید ۶.۰ را روی گوشی خود نصب کنید، تا ۲ بهمن ماه (۲۲ ژانویه) فرصت دارید تا درخواست خود را به آدرس mate7betatest1@huawei.com ایمیل کنید. البته در این ایمیل باید شماره IMEI گوشی و نسخه‌ی فرم‌ویر خود را هم بنویسید. برای به دست آوردن کد IMEI گوشی Mate 7 باید کد #۰۶#* را شماره‌گیری کنید. برای تشخیص نسخه‌ی فرم‌ویر هم باید به منوی Settings و بخش About بروید.

 Huawei Android 6.0

اندروید ۶.۰ برای برخی محصولات هواوی عرضه خواهد شد.

البته گوشی Mate 7 تنها محصول هواوی نخواهد بود که اندروید ۶.۰ را دریافت می‌کند. این شرکت اعلام کرده که این سیستم‌عامل برای گوشی‌های Honor 6 Plus، Honor 6 و Honor 4X هم عرضه می‌کند و این گوشی‌ها هم می‌توانند نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۶.۰ را دریافت کنند. برای دریافت نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۶.۰ یا مارشمالو روی این گوشی‌ها هم باید کد IMEI آن‌ها را به ایمیلی که در بالاتر به آن اشاره کردیم ارسال کنید.

البته این نسخه از سیستم عامل اندروید ۶.۰ ممکن است با مشکلات مختلفی همراه باشد و به همین دلیل باید در زمان نصب آن به این موضوع توجه داشته باشید.

منبع: TwitterHandy-Faq

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar فرید

  بابا این چه وضعشه شما خودتون گفتید که واسه ۴cهم میاد.الان پس چرا اسم ۴c رو نیاوردید.اهههه???

  1. Avatar امیر

   برنامه های سیت رو دانلود کن اومده نصب کن.

 2. Avatar کیارش

  من میته ۷ دارم و چند وقت پیش از کیت کت آبدیتش کردم به لالی پاپ خیلی هم پشیمونم و از دانگرید کردن هم میترسم رو همین حساب امیدوارم مارشملو هم به خوبی کیت کت از آب در بیاد 🙁