انیمیشن Batman: The Killing Joke رده‌بندی سنی R گرفت

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

انیمیشن جدید بتمن و جوکر که قرار است در اواخر سال ۲۰۱۶ منتشر شود، رده‌بندی سنی R را دریافت کرد.

انیمیشن Batman: The Killing Joke با رده‌بندی سنی R در اواخر سال ۲۰۱۶ منتشر می‌شود.

کتاب کمیک The Killing Joke یکی از محبوب‌ترین داستان‌های بتمن در دهه‌ی ۸۰ میلادی به حساب می‌آید که در کنار کتاب‌های کمیک The Dark Knight Returns تاثیر زیادی روی علاقه‌مندان و دنیای بتمن گذاشتند. چند ماه پیش بود که مشخص شد انیمیشنی جدید از روی کتاب The Killing Joke ساخته خواهد شد. به‌تازگی مشخص شده که این انیمیشن رده‌بندی سنی R را دریافت کرده و به همین دلیل علاقه‌مندان با کارتونی بسیار خشن و تاریک روبه‌رو خواهند.

براساس گفته‌های سایت EW،‌ این انیمیشن اولین محصول شرکت وارنر از دنیای کمیک‌های شرکت DC است که رده‌بندی R را از سازمان MPAA (انجمن سینمایی آمریکا) دریافت کرده است. البته نسخه‌ی خانگی فیلم بتمن در برابر سوپرمن که روی دیسک عرضه می‌شود هم رده بندی سنی R را دریافت کرده.

«سم رجیستر» (Sam Register) از شرکت Warner Bros در صحبت‌هایی گفت: “ما از همان لحظه‌ای که تصمیم گرفتیم این انیمیشن را تولید کنیم، قصد داشتیم به داستان اصلی وفادار باقی بمانیم و به همین دلیل برایمان مهم نبود که چه رده‌بندی سنی را از سازمان MPAA دریافت می‌کنیم.” داستان The Killing Joke به این دلیل که فضایی بزرگ‌سالانه دارد، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت.

رجیستر در ادامه‌ی صحبت‌هایش گفت: “این وظیفه‌ی ما است که هسته‌ی اصلی طرفداران را در راضی نگه‌داریم. افراد زیادی این داستان را دوست دارند و باید انیمیشن آن هم نظر علاقه‌مندان را به سمت خودش جلب کند.”

انیمیشن The Killing Joke توسط افرادی ساخته می‌شود که انیمیشن Batman: The Animated Series را در دهه‌ی ۹۰ میلادی ساخته بودند. از «کوین کانروی» (Kevin Conry) به عنوان صدا پیشه‌ی بتمن و از «مارک همیل» (Mark Hamill) به عنوان صدا پیشه‌ی جوکر استفاده شده است. همچنین «ری وایس» (Ray Wise) صداپیشگی شخصیت «کمیسر گردون» (Commissioner Gordon) را به عهده دارد و «تارا استرانگ» (Tara Strong) هم به جای شخصیت «باربارا گوردون» (Barbara Gordon) یا «بت‌گرل» (Batgirl) استفاده می‌شوند.

انیمیشن Batman: The Killing Joke جدید برای اولین‌بار در نمایشگاه Comic-Con که در اواخر تیرماه برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید و در اواخر سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

‌‌‌‌

منبع: GameSpot

‌‌‌‌‌‌

  ????? ?????? ???? ???? ??

برچسب‌ها :
دیدگاه شما