اولین تصویر لو رفته از هواوی میت ۱۰ پرو را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

می‌دانیم که شرکت هواوی قصد دارد در تاریخ ۲۴ مهر ماه گوشی میت ۱۰ را در سه مدل راهی بازار کند. مدل‌های معمولی، لایت و پرو که هر کدام از نظر سخت افزاری و اندازه با هم متفاوت هستند. امروز اولین تصویر از گوشی میت ۱۰ پرو به بیرون درز کرد که ظاهر این تلفن همراه هوشمند را نشان میدهد. دو گوشی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو از سخت افزار قدرتمندی بهره می‌برند و گوشی میت ۱۰ لایت هم بیشتر به یک محصول میان‌رده شباهت دارد.

در تصویر لو رفته از میت ۱۰ پرو کاملا می‌توانید صفحه نمایش بزرگ و بدون حاشیه این گوشی را مشاهده کنید. صفحه نمایشی با نسبت تصویر ۱۸:۹ که به نظر می‌رسد از دقت تصویر بالایی هم برخوردار است. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که استفاده از این صفحه نمایش باعث شده که ظاهر گوشی جدید هواوی به گلکسی اس ۸ بسیار شبیه باشد. همچنین باید به این موضوع اشاره کنیم که سنسور تشخیص اثر انگشت روی این گوشی دیده نمی‌شود. پس احتمال دارد که سنسور به زیر صفحه نمایش رفته باشد یا از سنسور تشخیص چهره پشتیبانی کند.

شرکت هواوی بارها اعلام کرد که گوشی میت ۱۰ را برای رقابت با گلکسی اس ۸، گلکسی نوت ۸، آیفون ۸ و آیفون X راهی بازار می‌کند. حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که در اواخر مهر ماه هواوی با میت ۱۰ چه سر و صدایی به راه می‌اندازد.

منبع: mobilexpose
telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. ابراهیم

    شرکت هواوی غول ارتباطات چین هست، سومین برند تولید کننده چیپست موبایل در دنیاست، دومین شرکت پر فروش گوشی در دنیاست.
    سرمایه گذاری های هنگفتی در بخش توسعه و تحقیق محصولاتش میکنه، گاهاً تا بیش از ۷۰ درصد درآمدش از محل فروش گوشی.
    شرکت فوق العاده ایه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما