اپل اولین قاب محافظ آیفون XR را عرضه کرد

۱۵ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت اپل که همیشه برای محصولات خود، لوازم جانبی مختلفی ساخته و عرضه می‌کند، تا شب گذشته هیچ وسیله جانبی برای آیفون XR عرضه نکرده بود. اما سرانجام این شرکت یک قاب محافظ شفاف برای آیفون XR ساخته و عرضه کرده است که پیش از عرضه آیفون XR نیز عکسی از این قاب منتشر شده بود. این قاب در حال حاضر در فروشگاه‌های فیزیکی اپل و همینطور وب‌سایت اپل به فروش می‌رسد. این قاب به طور کلی با دیگر قاب‌های شفاف iPhone XR تفاوتی ندارد و شاید تنها مزیت آن این باشد که قطعا بهتر روی آیفون XR فیت می‌شود. همچنین اپل با عرضه چنین قاب محافظی می‌خواهد بگوید که چقدر به رنگ‌های iPhone XR اهمیت می‌دهد و صرفا می‌خواهد کاربران نیز رنگ جذاب آیفون XR خود را به دنیا نشان دهند.

iPhone XR تا کنون در ۶ رنگ مختلف عرضه شده است. رنگ‌های سفید، مشکی، آبی، نارنجی، زرد و قرمز، رنگ‌های این نسل از آیفون هستند. برخلاف دیگر شرکت‌ها که معمولا رنگ‌های دیگر گوشی‌های خود را چند ماه بعد از عرضه آن گوشی معرفی می‌کنند، اپل ترجیح داده تمام ۶ رنگ آیفون XR را با این گوشی عرضه کند.

این قاب محافظ از جنس TPU ساخته شده و آنطور که در وب‌سایت اپل نوشته شده، با قاب محافظی سبک، باریک و خوش‌دست روبرو هستیم. جدا از اینکه این قاب به خوبی فیت آیفون XR خواهد بود، پوشش ضد خش هم بخش درونی کیس و هم بخش بیرونی کیس را فرا گرفته تا به مرور زمان، ظاهر این قاب خراب نشود. شارژ وایرلس نیز به خوبی با این قاب هماهنگی دارد و مشکلی از این بابت نیز وجود نخواهد داشت.

جدا از این قاب، امیدواریم اپل به زودی قاب‌های چرمی و سیلیکونی را هم مثل دیگر آیفون‌ها، برای iPhone XR نیز عرضه کند. در حال حاضر تنها همین قاب شفاف از طرف اپل برای iPhone XR عرضه شده که با قیمت ۳۹ دلار به فروش می‌رسد.

منبع: SlashGear

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه