اپل نسخه‌ی بتای عمومی iOS 9 را منتشر کرد

۲۰ تیر ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نسخه‌ی بتای iOS 9 اکنون برای عموم در دسترس است. روز گذشته اپل اعلام کرده بود که نسخه‌ی بتای iOS 9 را در کنار OS X 10.11 El Captain برای عموم منتشر خواهد کرد.

نسخه‌ی آزمایشی جدیدترین سیستم عامل اپل برای تست و آزمون در اختیار عموم قرار گرفت.

نسخه‌ی بتای عمومی، این امکان را به کاربر می‌دهد که ویژگی‌های جدید iOS 9 را قبل از انتشار نسخه‌ی نهایی آن در پاییز آزمایش کنند. کاربران می‌توانند در وب‌سایت beta.apple.com ثبت نام کنند تا به عضویت برنامه‌ی بتا درآیند.

اپل در گذشته نسخه‌ی بتای عمومی OS X را کمتر از نسخه‌ی توسعه دهندگان به‌روزرسانی کرده است، بنابراین احتمالا در مورد iOS هم همین استراتژی را در پیش خواهد گرفت. چند روز پیش، اپل سومین نسخه‌ی بتای iOS 9 را منتشر کرد و به احتمال زیاد تا زمان انتشار عمومی آن در پاییز همین روند را ادامه خواهد داد.

ios-9

سیستم عامل iOS 9 با ویژگی‌های متعدد جدیدی همراه خواهد بود که از میان آنها می‌توان به جست و جوی Proactive، برنامه‌ی زمانی وسایل حمل و نقل عمومی در Apple Maps و یک برنامه‌ی جدید Notes اشاره کرد. این نسخه‌ی جدید ویژگی‌های دیگری هم دارد که از صفحه‌ نمایش بزرگ‌تری برای آیپد خبر می‌دهد. همچنین در این نسخه تعداد بسیاری از ایرادات جزئی رفع شده است.

منبع: ۹to5mac

برچسب‌ها :
دیدگاه شما