این اپ‌های پولی که رایگان شده‌اند را از دست ندهید

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اپ‌استور اپل، پر است از اپ‌های درست و درمان و کارآمد؛ اما بیشتر اپ‌های خوب، مجانی نیستند. با این حال، هر از گاهی شرکت‌های مختلف، اپ‌های‌شان را به صورت مجانی در اختیار افراد قرار می‌دهند تا مخاطب بیشتری پیدا کنند. مجانی شدن اپ‌های خوب، معمولا مدتی محدود دارد؛‌ یعنی باید سریع بجنبید و اپ‌ها را دانلود کنید. همین که یک اپ چند دلاری را به رایگان دریافت می‌کنید، خودش حس خوبی دارد. اخیرا تعدادی اپ خوب، مجانی شده‌اند، اما همانطور که گفتیم، فقط برای مدتی محدود.

اپ‌هایی که معرفی می‌کنیم و مجانی شده‌اند، یک اپ تمرین مهارت‌های مغزی، یک اپ شناسایی پریزهای برق و یک اپ تخقیف گرفتن هتل‌ها را شامل می‌شود.

نگاهی به اپ‌های زیر بیاندازید و حتی اگر هم نمی‌خواهید دانلودشان کنید، آن‌ها را به لیست اپ‌های‌تان اضافه کنید؛ شاید روزی به کارتان آمدند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

Next Numbers

Next Numbers

قیمت اصلی: ۲ دلار

این اپ به شما کمک می‌کند تا با صرف روزی چند دقیقه زمان، مغزتان را تمرین دهید. مهارت‌هایی مثل تصمیم‌گیری یا تمرکز، با استفاده از این اپ بهبود پیدا می‌کنند.

Label_Downlaod2

‌‌‌‌‌‌‌

Sky-Live

Sky Live

قیمت اصلی: ۱ دلار

این اپ، به اپل واچ شما متصل می‌شود و از آسمان بالای سرتان به شما خبر می‌دهد. اپ Sky Live می‌تواند سیاره‌ها و اتفاقات نجومی را به شما نشان دهد. نشان دادن مکان خورشید، ایستگاه فضایی، ماه یا سیاره‌های دیگر هم از توانایی‌های این اپ است.

Label_Downlaod24

‌‌‌‌‌‌‌‌

Meeting-Box

Meeting Box

قیمت اصلی: ۳ دلار

با استفاده از این اپ می‌توانید روی نقشه‌ها، عکس‌ها یا وب‌سایت‌ها، نوت بنویسید. این اپ به درد کسانی می‌خورد که در جلسه‌های کاری یا مدرسه می‌خواهند نوت‌برداری کنند.

Label_Downlaod24

‌‌‌‌‌‌‌

Lightning-Assault

Lightning Assault

قیمت اصلی: ۱ دلار

بازی Lightning Assault یک اکشن تیراندازی در سبک Bullet Hell است؛ یعنی ساختاری شبیه به مجموعه بازی‌های Ikaruga یا بازی قدیمی Space Harrier دارد. این بازی کنترل یک هواپیما را در دست شما می‌سپارد.

Label_Downlaod24

‌‌‌‌‌‌‌‌

Plugs-of-the-World

Plugs of the World

قیمت اصلی: ۳ دلار

اگر سفر زیاد می‌کنید و می‌خواهید بدانید آیا پریزهای برقی که با آن‌ها مواجه می‌شوید، با دستگاه‌های الکترونیکی‌تان همخوانی دارند، این اپ را بگیرید. با استفاده از Plugs of the World می‌توانید از آسیب زدن به دستگاه‌تان جلوگیری کنید.

Label_Downlaod2

‌‌‌‌‌‌‌

EXP-Deals-Hotel

EXP Deals Hotel

قیمت اصلی: ۵ دلار

این اپ هم باز به درد کسانی می‌خورد که سفر زیاد می‌کنند. تخفیف‌های بزرگ هتل‌ها، در این اپ برای‌تان نمایش داده می‌شوند. طبق ادعای این اپ، می‌توانید با استفاده از آن تا ۷۰ درصد در هزینه‌ی هتل صرفه جویی کنید.

Label_Downlaod2

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Phone Arena

کانال تلگرام دیجی کالا مگ
مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar جهان

    برنامه هاى plugs of the world و meeting box مجانی نبود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه