احتمال عرضه‌ی رنگ صورتی اکسپریا Z5 تا یک ماه دیگر

امیرحسین میرزایی ۱۱ دی ۱۳۹۴ | ۰۹:۰۰ 22 جولای 2018

این طور که به نظر می‌رسد، فروش سری جدید گوشی‌های اکسپریای سونی، انتظارات این شرکت را برآورده نکرده است. در نتیجه سونی می‌خواهد تا سری اکسپریا Z5 را با یک رنگ جدید، متنوع‌تر کند.

اگر سونی بتواند تا یک ماه دیگر رنگ صورتی Z5 را برای فروش آماده کند، احتمالا می‌تواند در فروش بزرگ ولنتاین پول خوبی به جیب بزند.

اخیرا منبعی تایوانی گفته است که سونی می‌خواهد اکسپریا Z5 را با رنگ صورتی عرضه کند. بر اساس این شایعه، عرضه‌ی رنگ صورتی Z5 ابتدا در تایوان و تا یک ماه دیگر صورت خواهد گرفت. ‌هم‌چنین قرار است این رنگ از Z5 فقط از طریق اپراتور تایوانی Chunghwa Telecom به فروش برسد.

پاپان ماه ژانویه، نزدیک به سال نو چینی‌ها است. هم‌چنین اگر سونی بتواند تا یک ماه دیگر رنگ صورتی Z5 را برای فروش آماده کند، احتمالا می‌تواند در فروش بزرگ ولنتاین هم پول خوبی به جیب بزند.

PinkZ5

حدود یک سال پیش و در روزهای انتهایی ماه ژانویه، سونی گوشی Z3 خود را با رنگ بنفش عرضه کرد؛ به همین دلیل هم عرضه‌ی مدل صورتی رنگ اکسپریا Z5 موضوعی دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

در نظر داشته باشید که تصاویر داخل متن، ساختگی هستند و ممکن است رنگ جدید Z5، بیشتر شبیه رنگ صورتی آیفون ۶s باشد.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. احسان نیک احسان نیک

  من نمیدونم ای ایفون چیه بابا که هی میگن تقلید از ایفون مگه شرکتهای دیگه حق ندارن رنگهای دلخواه بزنن چه ربطی داره اخه من که به شخصه متنفرم از ایفون

 2. نیما نیما

  احیانا ایفون رنگ صورتی رو که نخریده؟؟؟
  هرکی همون رنگ رو بزنه یعنی رفته تقلید کرده؟

  1. Pouria Pouria

   Likeeeeeeee