اینستاگرام اجازه می‌دهد پست‌ها را زمان‌بندی کنید، ولی نه به راحتی

۱۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر حساب کاربری اینستاگرام شرکت یا مجموعه‌ای را مدیریت می‌کنید، یا اینکه یک «اینفلوئنسر» (Influencer) هستید و از اینستاگرام درآمدزایی می‌کنید، احتمالا از حرکت جدید این شبکه‌ی اجتماعی خوشحال می‌شوید. اینستاگرام از این پس می‌گذارد حساب‌های کاربری تجاری (Business profiles) پست‌های خود را زمان‌بندی کنند.

بدون استفاده از ابزارهای مدیریت اینستاگرام و سرویس‌های خارج از این شبکه‌ی اجتماعی، امکان زمان‌بندی وجود ندارد.

اینستاگرام این خبر را در وبلاگ خود اعلام کرده و گفته است که این قابلیت فعلا فقط برای عکس‌ها فعال است و نمی‌توانید ویدیوها را زمان‌بندی کنید.

موضوع دیگر این است که بدون استفاده از ابزارهای مدیریت اینستاگرام و سرویس‌های خارج از این شبکه‌ی اجتماعی، امکان زمان‌بندی وجود ندارد؛ یعنی قرار نیست پست‌ها را در خود اپ زمان‌بندی کنید. هر شرکتی که سرویس‌های مدیریت اینستاگرام ارایه می‌دهد و بخشی از برنامه‌ی Facebook Marketing Partner یا Instagram Partner است به قابلیت زمان‌بندی پست دسترسی خواهد داشت.

سرویس‌های مدیریت اینستاگرام، مثل Hootsuite یا Sprout تا امروز توانایی زمان‌بندی پست نداشتند. در بهترین حالت این سرویس‌ها عکس و متن شما را ذخیره می‌کردند و در زمان مشخص شده، به شما هشدار می‌دادند تا آن را خودتان پست کنید.

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما